drony

Výpis příspěvků ke štítku „drony“

Brutální exploze: Rusové usnuli v zákopu. Dron shodil bombu jednomu z nich skoro do klína

22. listopadu 2022 08:44

Rusové se nadále snaží dosáhnout postupu na území centrálního Donbasu. V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho krvavých záběrů především z okolí Bachmutu, na nichž ukrajinské bezpilotní letouny pomocí bomb masakrují bezmocné okupanty. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která videa svých útoků zveřejňuje na sociální síti. Obzvlášť brutální záběry se na Facebooku objevily začátkem týdne, jejich pravost nelze v době válečného konfliktu nezávisle ověřit.

Ukrajinský dron natočil kapitulaci ruského vojáka. Jen takto přežijete, vzkázal Kyjev Rusům

21. listopadu 2022 08:05

Ukrajinci slaví v boji proti ruské armádě výrazné úspěchy. V důsledku jejich převahy se mnoho okupantů dobrovolně vzdává. To dokládají i záběry ukazující kapitulaci ruského vojáka, které sdílelo ukrajinské ministerstvo obrany na svém Twitteru. Kyjev rovněž Moskvě vzkázal, že ruští vojáci, kteří se nevzdají, budou mít nulovou šanci na přežití.

Záběry bleskového útoku kamikaze dronu: Stroj v mžiku zdemoloval ruského obrněnce

19. listopadu 2022 18:22

Bleskově rychlý zásah ukrajinských sil vyřadil ruské obrněné vozidlo z provozu. Tentokrát obránci použili municí naložený sebevražedný dron, s nímž ve vysoké rychlosti narazili do nepřátelského obrněnce. Se záběry přímo z „kamikaze zbraně“ se na sociálních sítích pochlubila speciální ukrajinská jednotka Omega, která před ruskou invazí sloužila především jako protiteroristický útvar.

Brutální záběry z Ukrajiny: Drony zmasakrovaly okupanty. Zničíme je všechny, vzkázal Kyjev

16. listopadu 2022 07:01

V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů z bojů na Ukrajině. Bezpilotní letouny ukrajinské armády často útočí pomocí svrhávání bomb a masakrují tak jednoho ruského vojáka za druhým. O další videa tohoto typu se podělilo zpravodajství tamních ozbrojených sil. Moskvě mimo jiné vzkázalo, že žádný z okupantů se před ukrajinskými obránci neskryje.

Válečný guláš: Rusko na Ukrajině používá drony z Íránu, součástky jsou ale americké

15. listopadu 2022 05:42

Z analýzy íránských dronů, které na ruské straně útočí po celé Ukrajině, vyplývá peprná informace – stroje jsou složené ze západních součástek, nejčastěji z těch z USA. Jak je to možné? Podle expertů se Íránu do jisté míry daří obcházet sankce a kupovat díly na černém trhu, mimoto země zjevně vyrábí drony z dílů, které do země doputovaly už před několika lety.

Záběry z bojů: Drony u Bachmutu znovu úřadovaly. Krásné sny, vzkázali Ukrajinci Rusům

15. listopadu 2022 04:46

Rusové se nadále snaží dosáhnout postupu na území centrálního Donbasu. V posledních týdnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů především z okolí Bachmutu, na nichž ukrajinské bezpilotní letouny pomocí bomb na okupanty opakovaně útočí. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která videa svých útoků zveřejňuje na sociální síti.

Ranní granát místo kávy. Ukrajinci nenechají Rusy u Bachmutu vydechnout, ukazují záběry

11. listopadu 2022 05:32

Rusové nadále vynakládají až neuvěřitelné úsilí, aby dosáhli postupu na území centrálního Donbasu. Obzvlášť v posledních dnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů z okolí doněckého Bachmutu, na kterých ukrajinské drony masakrují pomocí bomb jednoho okupanta za druhým. Velmi činná je v tomto ohledu ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda. Ruskému agresorovi mimo jiné poslala další ironický vzkaz.

Rusové se zoufale schovávají před drony, ukazují záběry. Není úniku, vzkazují Ukrajinci

9. listopadu 2022 15:21

Rusové nadále vynakládají až neuvěřitelné úsilí, aby dosáhli postupu na území centrálního Donbasu. To se však neobejde bez obrovských ztrát. Obzvlášť v posledních dnech se na sociálních sítích objevuje mnoho brutálních záběrů z okolí doněckého Bachmutu, kdy ukrajinské drony pomocí bomb masakrují jednoho okupanta za druhým. Podle Kyjeva navíc Rusové u Bachmutu nedosahují větších úspěchů, spíš naopak. Moskva o vojenské situaci na Donbasu de facto mlčí.

Drsné záběry z bojů: Rusy prozradil svinčík u jejich zákopů. Ukrajinci je zasypali bombami

7. listopadu 2022 10:24

Postupu Rusů v centrálním Donbasu zabraňuje především ukrajinská 30. mechanizovaná brigáda, která se podle svých vyjádření postarala o několik dalších úspěšných úderů na okupanty pomocí bezpilotních letounů. Některé záběry jednotka zveřejnila na sociálních sítích. Z videí je patrné, že boje obzvlášť v okolí doněckého Bachmutu jsou velmi brutální. Ruské síly o průběhu bojů v centrálním Donbasu v poslední době neinformují.