reklama
CNN Prima News Dušan Salfický

Dušan Salfický

Výpis příspěvků ke štítku „Dušan Salfický“

Byl pro každou srandu, říká o zesnulém Trončinském Smoleňák. Salfickému pomohl v nouzi

24. května 2021 19:23

V neděli ráno zasáhla český hokej smutná zpráva. Ve věku 32 let zemřel někdejší reprezentační obránce Marek Trončinský. Pro CNN Prima NEWS na něj zavzpomínali dva muži, kteří dvojnásobného nejproduktivnějšího beka tuzemské extraligy dobře znali – funkcionář Dynama Pardubice Dušan Salfický a útočník momentálně působící v Hradci Králové Radek Smoleňák.

Topolánek: Když neporazíme Bělorusko, končíme. Pešán musí řvát, je až moc klidný

24. května 2021 14:24

„Když dneska nevyhrajeme s Běloruskem, končíme,“ řekl k pondělnímu zápasu české hokejové reprezentace na mistrovství světa bývalý premiér Mirek Topolánek. V pořadu Co Čech, to trenér! televize CNN Prima NEWS také kritizoval hokejového trenéra Filipa Pešána. Podle Topolánka je až moc klidný a nad věcí. Měl by křičet, burcovat a dostat z hráčů úplně všechno.

Co Čech, to trenér! CNN Prima NEWS spouští speciální vysílání nejen o MS v hokeji

19. května 2021 14:05

Hokejové šampionáty si obvykle nenechává ujít většina národa. CNN Prima NEWS proto pro své diváky přichystala u příležitosti Mistrovství světa v ledním hokeji 2021 vlastní hokejovou talkshow. Ve dny, kdy hraje česká reprezentace, přivítají moderátoři Roman Šebrle a Pavlína Wolfová hosty z řad bývalých hokejových hráčů, manželek hokejistů, ale i fanoušků oblíbeného sportu z řad umělců a dalších veřejně známých osobností.

Původně měl řídit pod vlivem kokainu. Teď se hokejový útočník Kousal vrací k Dynamu

2. prosince 2020 16:59

Podle zpráv z listopadu to vypadalo, že s kariérou hokejového útočníka Dynama Pardubice Roberta Kousala je konec. Při jízdě autem ho zastavila policie a udělala mu orientační testy na drogy. Kousal měl původně řídit pod vlivem kokainu, ale pozdější výsledky krevního testu ukázaly, že se v jeho těle nacházelo „jen“ THC. Vedení klubu teď vzalo vzhledem k nejasné závažnosti přestupku 30letého hráče na milost a už v pátek může opět hrát.

reklama