CNN Prima News Dynamo Moskva

Dynamo Moskva

Výpis příspěvků ke štítku „Dynamo Moskva“

KOMENTÁŘ: Ovečkin má kritiku na párku a jel si zakopat do Moskvy. Capitals jen přihlíží

30. června 2022 06:37

Od zakladatele PutinTeamu asi nemůžeme ani během války na Ukrajině čekat, že otočí a ruského vládce označí za vraha. Ale učinit malé velké gesto – odstranit konečně fotku s Vladimirem Putinem z Instagramu a nahradit ji třeba snímkem se Stanley Cupem – by snad nemusel být takový problém, ne? Místo toho slavný hokejista Alexandr Ovečkin vyrazil dělat reklamu fotbalovému Dynamu Moskva.

Ovečkina je teď v Moskvě všude plno. Chystá se Putinův stoupenec na vstup do politiky?

23. května 2022 10:12

Patří mezi nejlepší hokejisty světa, od začátku války na Ukrajině se ale kvůli své náklonnosti k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi stal terčem kritiky. Alexandr Ovečkin se po sezoně vrátil domů z amerického Washingtonu, kde nastupuje za místní klub NHL Capitals. Od té doby navštěvuje sportovní utkání, podporuje své favority a neustále se fotí s fanoušky. Spekuluje se, že může jít o začátek jeho politické kariéry.

Rusko po kontumaci vyhrožovalo. Volejbalový Liberec gestem fair play odvrátil trable

21. února 2022 13:13

Kauza na pozadí diplomatické i vojenské krize mezi Ruskem a západními zeměmi se odehrála ve volejbalovém světě a byla do ní namočena i Česká republika. Utkání Ligy mistryň mezi Duklou Liberec a Dynamem Moskva směřovalo ke skandálu. Tuzemská ambasáda totiž odmítla vydat vízum některým členům ruského týmu, na zápas proto nedorazil, a tak kontumačně prohrál. Takovýto triumf severočeský tým ale nechtěl přijmout. Vyřešil to gestem fair play.