CNN Prima News e-Salon

e-Salon

Výpis příspěvků ke štítku „e-Salon“

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na e-Salon do PVA v pražských Letňanech

8. listopadu 2021 19:54

Třetí ročník veletrhu čisté mobility –⁠ e-Salonu –⁠se bude konat již v polovině listopadu v pražských Letňanech. K vidění budou elektromobily, elektro koloběžky a další novinky ze světa elektromobility. Těšit se ale můžete i na Prima doprovodný program pro celou rodinu a tváře naší televize. Těšíme se na vás! A už dnes můžete soutěžit o vstupenky. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na e-Salon do pražských Letňan

29. října 2021 19:37

Třetí ročník veletrhu čisté mobility –⁠ e-Salonu –⁠se bude konat již v polovině listopadu v pražských Letňanech. K vidění budou elektromobily, elektro koloběžky a další novinky ze světa elektromobility. Těšit se ale můžete i na Prima doprovodný program pro celou rodinu a tváře naší televize. Těšíme se na vás! A už dnes soutěžit o vstupenky. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o vstupenky na e-Salon do pražských Letňan

14. října 2021 19:55

3. ročník e-Salonu se blíží! Hlavním tahákem budou už tradičně elektromobily, hybridní a další ekologická vozidla včetně nejnovějších vychytávek. A k vidění budou nejen auta, ale i koloběžky nebo elektrokola! Elektromobilita je jednou z priorit pro Skupinu ČEZ a ta se proto elektromobilitě systematicky věnuje více než 10 let a je hrdým partnerem e-Salonu. E-Salon se bude konat ve dnech 11. až 14. listopadu 2021 na výstavišti PVA v pražských Letňanech a chybět nebude ani bohatý doprovodný program, takže nikdo nepřijde zkrátka. A vy se můžete zapojit do soutěže o vstupenky. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!