reklama
CNN Prima News Edmonton

Edmonton

Výpis příspěvků ke štítku „Edmonton“

Mistrovství světa v karanténě do 20 let. Jak hokejový šampionát ukončila bídná organizace

30. prosince 2021 15:11

Teď jsme vám ukázali, jak se to nemá dělat. Tuto větu by klidně mohli pronést pořadatelé hokejového mistrovství světa do 20 let v Kanadě, které skončilo dříve, než se pořádně rozběhlo. Koronavirus napřed zařídil kontumaci tří zápasů, později zrušení celého turnaje. Na jeho direktorát se nyní snáší velká kritika, protože – jak se ukazuje – „dvacítky“ zkrátka byly mizerně zorganizované.

Čeští hokejoví junioři dlouho trápili favorita z Kanady. Senzace se ale nakonec nekonala

27. prosince 2021 05:36

Česká hokejová dvacítka prohrála při vstupu do mistrovství světa v Edmontonu s domácí Kanadou 3:6, přestože ve 13. minutě vedla 3:1. Na obratu obhájců stříbra se podílel hattrickem obránce Owen Power, jehož si v červenci vybralo jako jedničku draftu NHL Buffalo. Další duel čeká tým kouče Karla Mlejnka v noci z pondělka na úterý v 1:00 SEČ proti Německu.

Senzace na mistrovství světa. Čeští mladíci porazili favorizované Rusy

28. prosince 2020 06:01

Čeští hokejisté ve svém druhém utkání na mistrovství světa juniorů v Edmontonu porazili ve skupině B favorizované Rusko 2:0 a po sobotní úvodní porážce se Švédskem 1:7 poprvé bodovali. Góly dali ve druhé polovině zápasu útočníci Filip Koffer a Martin Lang, čisté konto vychytal díky 30 úspěšným zákrokům Lukáš Pařík.

20 let od posledního zlata. Kam to hokejoví mladíci dotáhnou na šampionátu letos?

25. prosince 2020 21:28

Hokejové mistrovství světa v juniorů je pro české barvy ještě delší dobu neúrodnou půdou než dospělácký šampionát. Tuzemský výběr mladíků čeká na cenný kov už 15 let, zlato pak naposledy „cinkalo“ před 20 lety v Rusku. Další šance na utnutí skromných časů začíná v sobotu, kdy svěřenci trenéra Karla Mlejnka vstoupí do světové akce v Edmontonu.

Hokejová NHL se bude dohrávat od 1. srpna v Edmontonu a v Torontu

6. července 2020 20:54
Aktualizováno

Dlouhé měsíce čekání fanoušků i samotných hráčů jsou u konce. Datum restartu kanadsko-americké NHL po pandemii koronaviru je 1. srpen. Už příští týden by se zároveň měly rozběhnout přípravné kempy. V úterý ráno zástupci NHL oznámili, že se bude hrát v kanadských městech Edmonton a Toronto.

reklama