CNN Prima News Eva Perkausová

Eva Perkausová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Perkausová“

Neuvěřitelné, jak to dělá? Šlégrová obdivuje Perkausovou po porodu, sama prý vypadala jinak

Vítězka Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová si neodpustila komentář k snímkům moderátorky CNN Prima NEWS Evy Hecko Perkausové, která se nechala nafotit pět dní po porodu. Výsledek všechny ohromil a mnohé maminky zarazil, včetně Šlégrové. Ta nedokáže pochopit, jak je možné, že Perkausová vypadá skvostně, zatímco ona sama byla po porodu oteklá.

Moderátorka Tománková se vrací ke kořenům. Z Hlavních zpráv mám trému, připustila

Nová moderátorka Hlavních zpráv na Primě a CNN Prima NEWS Terezie Tománková připustila, že ji před vysíláním provází silná tréma, na návrat do zpravodajské relace se ale těší. Řekla to v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Na obrazovce dočasně střídá Evu Perkausovou, která se odebrala za mateřskými povinnostmi. Zprávy bude poprvé přednášet už 15. ledna.

Terezie Tománková se vrací do Hlavních zpráv. Na moderování s Petrem Suchoněm se těším, říká

HLAVNÍ ZPRÁVY na CNN Prima NEWS a Primě po začátku roku potkaly hned dvě velké změny. Po odchodu oblíbené moderátorky Evy Hecko Perkausové za mateřskými povinnostmi se do hlavní zpravodajské relace na nějaký čas vrací moderátorka politických debat Terezie Tománková. Pro tvář nedělní PARTIE je to tak trochu návrat ke kořenům. Právě hlavní zpravodajskou relaci totiž před lety moderovala. Diváci ji poprvé uvidí ve dvojici s Petrem Suchoněm už v pondělí 15. ledna v 18.55 na CNN Prima NEWS a Primě.