CNN Prima News Eva Perkausová

Eva Perkausová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Perkausová“

Perkausová v roli maminky září. Pochlubila se další fotkou synka Killiana, fanoušci jásají

13. prosince 2022 18:55

Moderátorka Eva Hecko Perkausová si zřejmě mateřství velice užívá. Od chvíle, co o prvním adventním víkendu přivedla na svět malého Killiana, se nepřestává na sociálních sítích chlubit společnými záběry. Naposledy sdílela fotografii, na které drží svého prvorozeného syna v náručí a zatímco chlapeček spí, ona si vychutnává šálek čaje.

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Poslední vysílací den Perkausové: Je to životní náplň. Diváky na sebe nenechám dlouho čekat

11. listopadu 2022 09:29

Moderátorka Eva Hecko Perkausová se v pátek před sedmou večer ukáže divákům CNN Prima NEWS na televizní obrazovce na nějaký čas naposledy, odchází totiž na mateřskou dovolenou. Na roli maminky se velmi těší, ale samozřejmě je i trochu nervózní. Zároveň je však připravena poprat se s jakoukoliv výzvou. Před kamery by se ráda vrátila co nejdříve, aby diváky bez sebe „nenechala moc dlouho“.

Perkausová v pátek opustí Šebrleho. Nechci porodit v přímém přenosu, směje se moderátorka

9. listopadu 2022 14:49

Po čtyřech letech, během kterých přinášela divákům Primy a CNN Prima NEWS večerní zprávy, se Eva Hecko Perkausová s moderováním nejsledovanější primácké zpravodajské relace minimálně na čas loučí. Čekají ji mateřské povinnosti. Prozatím naposledy divákům přinese Hlavní zprávy už tento pátek v 18.55 hod. Jak dlouho ji diváci neuvidí? A co bude s jejím moderátorským kolegou Romanem Šebrlem?