reklama
CNN Prima News Eva Perkausová

Eva Perkausová

Výpis příspěvků ke štítku „Eva Perkausová“

Perkausová se vrátila na obrazovky. Prozradila, jak snášela 14 dní v izolaci s přítelem

8. března 2021 20:19

Moderátorka Eva Perkausová se po delší přestávce vrací zpět na televizní obrazovky. Po boku Romana Šebrleho v Hlavních zprávách usedla už v pondělí večer. Krásná moderátorka strávila o dva týdny déle na Maledivách, kde s partnerem uvízla kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. Z dovolené v ráji se rázem stala dlouhá povinná izolace na hotelovém pokoji.

Tajila nám, jak špatně na tom doopravdy je, vzpomíná Merunka na Jurinovou

14. ledna 2021 20:21

Nikomu nechtěla říct, jak na tom doopravdy je, řekl o zesnulé Evě Jurinové její někdejší kolega Zbyněk Merunka. Jako první ve čtvrtek také úmrtí bývalé moderátorky potvrdil. Jurinová zemřela v neděli 3. ledna ve věku 67 let po dlouhé těžké nemoci. V pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS na ni zavzpomínali například Roman Šebrle nebo Karel Voříšek.

Letos žádné exotické dovolené. Perkausová místo toho pracuje, Ruml chodí do lesa

28. prosince 2020 21:11

Kvůli pandemii koronaviru muselo mnoho lidí změnit plány i na období mezi svátky. To se samozřejmě týká také celebrit, které musely přeskládat svůj program – i proto, že dříve tak časté exotické dovolené by nyní byly komplikované. A tak moderátorka Eva Perkausová před silvestrem pracuje a třeba zpěvák Ondřej Ruml se vrací do svého rodiště.

Netradiční štědrovečerní večeře od Ondřeje Juráše: Kapří roláda s cizrnovým pyré

24. prosince 2020 20:32

Srdce Ondřeje Juráše bije pro kuchařinu. Je členem Národního juniorského kuchařského týmu a kromě vaření zvládá také perfektně cukrařinu nebo carving. Byl mezi prvními, kteří si prošli soutěží Young Chef od Kulinářského umění. S moderátorkou CNN Prima NEWS Evou Perkausovou pak uvařil v prostředí Národního zemědělského muzea štědrovečerní specialitu – kapří roládu s cizrnovým pyré a houbovým přelivem.

reklama