reklama
CNN Prima News extraliga

extraliga

Výpis příspěvků ke štítku „extraliga“

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

Vrána o ztrátě manželky: Nedělá mi problém se o tom bavit. Ale občas mě to semele

O hlavním hrdinovi play-off bylo dopředu rozhodnuto. Petr Vrána, který v březnu přišel za velmi tragických okolností o manželku Lindsey, se pro vyřazovací boje hokejové extraligy vrátil k Ocelářům Třinec a dotáhl je k titulu. Jako první pozvedl Masarykův pohár, pak pověsil zlatou medaili synovi Leovi na krk a šel slavit do kabiny. Pocity euforie narušovaly občasné chmury. „Párkrát to na mě během večera padlo. Myšlenkami jsem zabloudil, že jsem při minulém titulu seděl v kabině se ženou. Teď jsem sám s malým,“ řekl v rozhovoru pro iDnes.cz.

Hokejové Plzni začíná éra „pogulašová“. Zvládne tým odchod mašiny na body?

Útočník Milan Gulaš se v Plzni poprvé objevil v roce 2012. Během necelé sezony zvládl udělat 55 bodů a vydal se do ruské KHL. Když se na západ Čech před ročníkem 2017/2018 vracel, plzeňští fanoušci si dobře pamatovali jeho několik let starý příspěvek. Nezklamal je. Za čtyři sezony zaznamenal celkem 278 bodů, třikrát se v dresu „Škodovky“ stal nejproduktivnějším hráčem základní části extraligy. Teď se však vrací do rodných Českých Budějovic.

Titul a slzy dojetí. Jak Vrána dotáhl Třinec po rodinné tragédii k Masarykovu poháru

Oceláři Třinec v pondělí ukořistili třetí extraligový titul v klubové historii. Podepsaný pod tento úspěch je samozřejmě celý tým Slezanů, ovšem po zvládnutém pátém finálovém zápase s Bílými Tygry Liberec vynikal příběh zejména jednoho muže. Když byl Masarykův pohár připravený na podstavci k předávce mistrům, necelá tisícovka diváků ve Werk Areně skandovala z plných plic „Peeetr Vrána“. Kapitán třineckých hokejistů si mohl užít velkou radost několik týdnů poté, co se musel vypořádat s ohromnou tragédií.

reklama