CNN Prima News extraliga

extraliga

Výpis příspěvků ke štítku „extraliga“

Odcházím šťastný. Varaďa se v slzách loučil s Třincem, se kterým vyhrál zlatý hattrick

29. dubna 2022 10:54

V prosinci se objevil nečekaný rozbroj uvnitř týmu hokejových Ocelářů Třinec. Trenér Václav Varaďa oznámil, že končí, nezdálo se mu, že by v klubu všichni táhli za jeden provaz. Dokážou Slezané při těchto neshodách zůstat v boji o titul, ptali se fanoušci. Dokázali. A Masarykův pohár vyhráli. Pětileté angažmá zakončil Varaďa zlatým hattrickem, třemi tituly navíc dorovnal bilanci koučů Zdislava Tabary a Františka Výborného. Z Třince odchází, ale trénovat chce dál. V novém angažmá by prý začal klidně hned.

Druhý nejdelší zápas historie. Hokejová Sparta porazila Liberec gólem v čase 103:28

28. března 2022 23:48

Rozhodnutí utkání čtvrtfinále extraligy mezi Spartou a Libercem přinesla až 104. minuta, tedy třetí prodloužení. V něm se na 5:4 trefil sparťanský obránce Tomáš Pavelka. Šlo o druhý nejdelší zápas české historie, byl jen o deset minut kratší než zápas pátého předkola v roce 2013, kdy zvítězily Vítkovice nad Českými Budějovicemi.

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

15. července 2021 10:31

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

Vrána o ztrátě manželky: Nedělá mi problém se o tom bavit. Ale občas mě to semele

12. května 2021 12:33

O hlavním hrdinovi play-off bylo dopředu rozhodnuto. Petr Vrána, který v březnu přišel za velmi tragických okolností o manželku Lindsey, se pro vyřazovací boje hokejové extraligy vrátil k Ocelářům Třinec a dotáhl je k titulu. Jako první pozvedl Masarykův pohár, pak pověsil zlatou medaili synovi Leovi na krk a šel slavit do kabiny. Pocity euforie narušovaly občasné chmury. „Párkrát to na mě během večera padlo. Myšlenkami jsem zabloudil, že jsem při minulém titulu seděl v kabině se ženou. Teď jsem sám s malým,“ řekl v rozhovoru pro iDnes.cz.