CNN Prima News Fakultní nemocnice Plzeň

Fakultní nemocnice Plzeň

Výpis příspěvků ke štítku „Fakultní nemocnice Plzeň“

Bestiální čin otřásl Plzeňskem: Muž zbil ženu a petardou ji zranil v intimních partiích

S nepopsatelnou bestialitou se setkali plzeňští policisté v případu 35letého muže, který na ubytovně v obci Kožlany zbil ženu. Jeho krutost vygradovala ve chvíli, kdy umístil do její vaginy petardu a následně ji odpálil. Ženu s velkými bolestmi převezl do Fakultní nemocnice Plzeň a před lékaři se všemožně vymlouval. Ti však zavolali policisty, kteří agresora ihned zadrželi. Podle mluvčí policistů pro oblast Plzeň-venkov Evy Červenkové došlo k zajištění pachatele přímo na místě. O případu informoval web Krimi-Plzeň.

Brutální napadení Ukrajinek na Plzeňsku: Jedna skončila v bezvědomí, útočit měl řidič auta

Aktualizováno

Policie vyšetřuje incident z neděle 13. srpna, který se odehrál během poutě v Plasích na severním Plzeňsku. Dvě Ukrajinky, 34letá Lilia a její 44letá kamarádka Tetiana seděly na chodníku a povídaly si, když u nich zastavilo auto. Řidič se jich měl zeptat, zda jsou z Ukrajiny. Když řekly, že ano, poodjel, ale po chvíli se k ženám, s nimiž byly na místě i jejich děti, vrátil a zaútočil na ně. Lilia skončila po útoku s rozbitým obličejem v nemocnici. Napadení žen a převoz do Plzeňské fakultní nemocnice potvrdily CNN Prima NEWS policejní mluvčí Eva Červenková a mluvčí Záchranné zdravotní služby Andrea Divišová. Na případ upozornil web Novinky.cz.

Drama v Klatovech: Srazila se přistávající letadla. Mezi zraněnými byly i děti

Během přistávacího manévru se v neděli na letišti v Klatovech srazila dvě ultralehká letadla, zranili se při tom čtyři lidé. Na místě zasahovali hasiči, kteří museli cestující z jednoho stroje vyprostit. K nehodě letěl i vrtulník letecké záchranné služby. Mezi zraněnými byli dva zhruba padesátiletí muži a dvě děti, přičemž nejmladšímu jsou podle informací CNN Prima NEWS pouhé dva roky.