reklama

FCSB

Výpis příspěvků ke štítku „FCSB“

Majitel klubu potopil Ondráška hned po příchodu. Za tři zápasy vydělal téměř pět milionů

3. srpna 2021 16:59

Před necelým rokem přicházel útočník Zdeněk Ondrášek s velkou slávou do Viktorie Plzeň. Na západ Čech se stěhoval z amerického Dallasu a měl být hlavní útočnou silou týmu. Jenže se neprosadil tak, jak se čekalo a po sezoně dostal svolení hledat si nové angažmá. Sáhl po něm rumunský klub FCSB. Ale toto působení skončilo dříve, než pořádně začalo. Zajímavostí je, že si forvard za 113 odehraných minut vydělal téměř pět milionů korun.

Liberec dvěma góly udolal zdecimovaný FCSB a je ve 4. předkole Evropské ligy

24. září 2020 22:11

Fotbalisté Liberce zvítězili ve 3. předkole Evropské ligy 2:0 na půdě oslabeného FCSB, jemuž kvůli koronaviru chybělo hned 15 hráčů. Severočeši na stadionu v Giurgiu hráli od 20. minuty a vyloučení domácího Stefana Cany dlouhou přesilovku, kterou v druhé půli gólově zužitkovali po rohových kopech Júsuf Hilál a střídající Michael Rabušic.

Zápas Liberce s FCSB dostal i přes nákazu zelenou. Rumuni sháněli hráče u rivalů

24. září 2020 15:39

Dohromady 15 nakažených hráčů koronavirem v týmu měl k dnešnímu poledni rumunský klub FCSB – soupeř Slovanu Liberec ve 3. předkole Evropské ligy. Jelikož tým měl k dispozici jen kolem deseti hráčů do pole, musel narychlo shánět jednorázové akvizice na jiných adresách. To se nakonec FCSB povedlo, a tak dostal od organizace UEFA povolení čtvrteční zápas se Severočechy odehrát.

Zahraje si Liberec o Evropskou ligu? Jeho soupeř má jen devět zdravých hráčů do pole

23. září 2020 13:19
Aktualizováno

V obřích problémech se zmítá rumunský fotbalový klub FCSB. Ve čtvrtek má doma ve 3. předkole Evropské ligy hostit Slovan Liberec, jenže utkání ohrožuje koronavirová nákaza uvnitř týmu. Momentálně má celek z Bukurešti k dispozici jen devět zdravých hráčů do pole, tudíž se obrátil na řídící organizaci evropského fotbalu UEFA. Z pochopitelných důvodů žádá odložení zápasu.

reklama