reklama

filmy

Výpis příspěvků ke štítku „filmy“

21 hororů, ze kterých vám půjde mráz po zádech

26. června 2021 20:04

Záhada Blair Witch, V zajetí démonů nebo třeba Halloween. Jaké jsou nejlepší horory všech dob? Snímků, které chtějí diváky vyděsit, bylo natočeno mnoho a je těžké sestavit žebříček těch nejstrašidelnějších. Nicméně jsme se o to pokusili a vybrali dvacet jedna hororů, které podle nás stojí za vidění.

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

19. června 2021 17:31

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.

EXKLUZIVNĚ: Narozeninová písnička pro Jiřinu Bohdalovou. Kdo jí ve videoklipu přeje?

1. května 2021 10:00

První máj je lásky čas, proto se CNN Prima NEWS rozhodla zahájit tento měsíc láskyplným vzkazem. V pondělí 3. května chystáme speciální vysílání k devadesátým narozeninám Jiřiny Bohdalové. A nechybí ani speciální dárek –⁠ jedinečná narozeninová píseň, kterou pro oslavenkyni složil a napsal Petr Janda a ve spolupráci s TV Prima natočil videoklip.

Zemřel scenárista Walter Bernstein, spoluautor Sedmi statečných. Podlehl zápalu plic

24. ledna 2021 06:00

Ve věku 101 let zemřel v New Yorku americký scenárista Walter Bernstein, jeden z posledních pamětníků hollywoodského protikomunistického tažení v 50. letech. O své zkušenosti z pohledu oběti napsal scénář k filmu Na černé listině, který byl nominován na Oscara. Spolupracoval i na scénáři ke slavnému westernu Sedm statečných. Podlehl zápalu plic, informovala s odvoláním na jeho manželku agentura AP.

Co nás čeká tento týden v kinech? Démonický horor a mateřství ve vesmíru i na horách

30. července 2020 05:57

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 30. července? Aktuální nabídka čítá čtyři nové tituly. Potřebu popcornu nasytí americký horor Démon zatracení, který po delší době nabídne slušné lekání diváka. Melancholické drama Proxima se zamyslí nad údělem astronautek a matek, Velké dobrodružství malé pandy zase uspokojí nejmenší diváky. A dokument K2 vlastní cestou nás vezme na cesty alespoň prostřednictvím stříbrného plátna.

reklama