
Móda na červeném koberci s Dušanem Chrástkem

Herečka Aňa Geislerová na filmovém festivalu v Karlových Varech 2025 Zdroj: Profimedia.cz

Jana Švandová a Pavel Satorie vyvedli do společnosti vnučku Azarii. Zdroj: Herminapress

Andreu Bartoškovou na červeném koberci doprovázeli syn Janek a moderátor a dlouholetý kamarád Marek Eben. Zdroj: Herminapress

Herečka Jana Plodková vynesla stelové šaty, jejichž korzet připomínal svým tvarem mušli. Zdroj: ČTK / Kubeš Slavomír / Profimedia.cz

Krystyna Pyszková čeká miminko Zdroj: Herminapress

Herečka Jitka Schneiderová s partnerem Lukášem Pitterem a dcerou Sofií Annou Švehlíkovou Zdroj: Herminapress

Hudebník Paulie Garand s partnerkou, herečkou Zeou Zdroj: Herminapress

Herečtí manželé Jan Dolanský a Lenka Vlasáková se synem Maximiliánem Zdroj: Herminapress

Herečka a někdejší první dáma Dagmar Havlová Zdroj: ČTK / Kubeš Slavomír

Herečka Elizaveta Maximová Zdroj: Herminapress

Hudebník Pavol Habera s partnerkou, modelkou Danielou Peštovou Zdroj: Herminapress

Modelka Andrea Bezděková a zpěvák Sebastian Zdroj: Herminapress

Hudebníci a partneři Annet X a NobodyListen Zdroj: Herminapress

Moderátor Marek Eben s Andreou a Jankem Bartoškovými Zdroj: ČTK / Šulová Kateřina

Lucemburská herečka Vicky Krieps Zdroj: ČTK / Kubeš Slavomír

Herečka Martha Issová Zdroj: Herminapress

Herečka Táňa Pauhofová Zdroj: Herminapress

Herečka Jana Plodková Zdroj: Herminapress

Herečka Ester Geislerová Zdroj: Herminapress

Herec Bolek Polívka s manželkou Marcelou Zdroj: ČTK / Šulová Kateřina

Andreu Bartoškovou na červeném koberci doprovázeli syn Janek a moderátor a dlouholetý kamarád Marek Eben. Zdroj: Herminapress

Herečka Jana Plodková vynesla stelové šaty, jejichž korzet připomínal svým tvarem mušli. Zdroj: ČTK / Kubeš Slavomír / Profimedia.cz
Filmový festival v Karlových Varech není jen přehlídkou té nejlepší kinematografie, ale i těch nejkrásnějších outfitů. Kdo letos nejvíce zazářil? To ve vysílání CNN Prima NEWS prozradil módní stylista Dušan Chrástek.
„Za mě je jednoznačnou star, která se umí oblékat, Aňa Geislerová,“ poznamenal Chrástek. Herečka oblékla jasně zelenou róbu s efektem skleněných střepů od návrháře Jana Černého. Model váží zhruba osm až devět kilogramů, protože ho zdobí tři stovky broušených skleněných kapek a více než deset tisíc krystalů.

Aňa Geislerová s autorem svého outfitu Janem Černým. Zdroj: Herminapress

Aňa Geislerová na sobě vůbec nedala znát, že její šaty váží okolo 9 kilo. Zdroj: - / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Šaty s pravým sklem pro Geislerovou navrhl Jan Černý. Zdroj: ČTK / Šulová Kateřina / Profimedia.cz

Herečka Aňa Geislerová Zdroj: Herminapress

Herečka Aňa Geislerová na filmovém festivalu v Karlových Varech 2025 Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Aňa Geislerová na filmovém festivalu v Karlových Varech 2025 Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Aňa Geislerová s módním návrhářem Janem Černým Zdroj: Profimedia.cz
Společně s ní se o pomyslné první místo nejlépe oblečené ženy dělí podle Chrástka bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová. „Minulý rok se mi její model nelíbil. Tentokrát se ale překonala. Její šaty ve stylu Chanel, které jí vyrobil na míru Lukáš Macháček, mě naprosto dostaly. Obě s Aňou Geislerovou ode mě mají dneska metál,“ poznamenal stylista.
ČTĚTE TAKÉ: Radostná zpráva nejkrásnější Češky. Pyszková je těhotná. Začíná další kapitola, napsala
Další herečkou, která podle Chrástka zabodovala, byla Martha Issová. „Ona roste do krásy. Je nádherná a opravdu z ní vyzařuje skvělá energie,“ poznamenal. „Její róba byla extrémně zajímavá. Tím, jak je z několika pásů a má odhalená záda. Za mě druhá nejkrásnější róba večera,“ dodal a obdivně se vyjádřil o hereččiných zádech, ze kterých je prý patrné, že sportuje.
Okouzlující byla podle něj i Jana Švandová. „Tím, kolik má let a jaký má vkus, mi připomíná Jane Fondovou,“ sdělil stylista. „Její černobílý overalový komplet byl nádherně vrstvený,“ pěl chválu.

Jana Švandová a Pavel Satorie vyvedli do společnosti vnučku Azarii. Zdroj: Herminapress

Herečka a někdejší první dáma Dagmar Havlová Zdroj: ČTK / Kubeš Slavomír

Herečka Martha Issová Zdroj: Herminapress

Producent David Ondříček s manželkou, herečkou Marthou Issovou Zdroj: Herminapress

Martha Issová na filmovém festivalu v Karlových Varech Zdroj: Profimedia.cz

Martha Issová na filmovém festivalu v Karlových Varech Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Jana Švandová, manžel Pavel Satorie a vnučka Azaria Zdroj: ČTK / Šulová Kateřina
Na černou nebo bílou klasiku vsadily letos i Petra Nesvačilová, Zuzana Donutilová, Kristýna Dufková nebo Daniela Peštová. Modelka Tereza Maxová, která na loňské slavnostní zahájení oblékla bílé korzetové šaty s černými prvky imitujícími labuť, letos zvolila černé šaty s peřím.
Jestli stylistu něco zklamalo, byla to prý monotónnost letošních modelů. „Tento rok mi tam chyběla nějaká barevnost, něco, co by mě absolutně zaujalo,“ podotkl.
MOHLO VÁM UNIKNOUT: Definitivní tečka za kauzou zmláceného Miraie. Sebastian potvrdil, jak se věci mají
Vybrali jsme pro vás