reklama

Karlovarský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Vánoční cesta: Vánoční dům v Karlových Varech je jediný svého druhu v celé ČR

1. prosince 2021 09:00

Navodit pravou vánoční atmosféru vám pomůže Vánoční dům v Karlových Varech. V okouzlujících prostorách zámečku Doubí na vás čeká nepřeberné množství vánočních ozdob, stromečků a také světýlek. Těšit se můžete na muzeum medvídků či kouzelné městečko. Výstavu si zaručeně užijete nejen vy, ale také vaše ratolesti.

Hlavní zprávy

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí
Koronavirus

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

reklama

Karlovarský kraj

Aktuální zpravodajství z Karlovarského kraje, který leží v severní části Západočeského kraje. Jedná se o nejzápadnější kraj České republiky. Je to nejmenší kraj Česka, žije zde přibližně 295 tisíc obyvatel. Mezi města kraje se řadí Karlovy Vary, Aš, Cheb, Mariánské Lázně, Sokolov, Ostrov a Kraslice. Pokud byste chtěli navštívit místní památku, najdete zde například hrad Loket.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.