reklama

Karlovarský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Nejvíce nakažených je na Karlovarsku, může za to festival? Hygiena spojení odmítá

5. září 2021 11:52

Odstartoval Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary šíření nákazy koronavirem? Právě Karlovarský kraj je na tom totiž v posledních dnech v počtech nakažených napříč českými regiony nejhůře. Hygiena ale spojení s velkou kulturní akcí vyvrací a zhoršenou situaci přisuzuje například návratům ze zahraničí. V Karlových Varech se však koná i folklorní festival, kam rovněž dorazily stovky lidí.

Na bouřliváka Deppa ve Varech čekali fanoušci hodiny. Fotkami a podpisy nešetřil

27. srpna 2021 13:22
Aktualizováno

Amerického herce, producenta a muzikanta Johnnyho Deppa přivítaly u Thermalu v Karlových Varech stovky fanoušků. Mnozí tam stáli několik hodin před tím, než dorazil. Ve 14 hodin se objevil na červeném koberci před hotelem. Mnohé obdaroval fotkou či podpisem. Později pak uvedl film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, který produkoval.

Další filmová hvězda dorazila do Varů. Ethana Hawka přivítal Bartoška i davy fanoušků

27. srpna 2021 11:52

Americký herec, spisovatel a režisér Ethan Hawke v pátek dopoledne přiletěl do Karlových Varů na filmový festival. Odpoledne osobně uvede film Zoufalství a naděje, ve kterém hraje hlavní roli. V sobotu se pak Hawke zúčastní diskuse na festivalových KVIFF Talk. Na slavnostním zakončení festivalu také převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary.

Johnny Depp už je v Karlových Varech. U hotelu na něj čekaly stovky fanoušků

26. srpna 2021 23:08

Do Karlových Varů přiletěl ve čtvrtek večer před 23:00 americký herec, producent a hudebník Johnny Depp. Na jeho přílet čekaly stovky fanoušků. Na 55. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary představí dva filmy. Fanoušci by se s ním mohli potkat v pátek odpoledne, kdy představí film ze své produkce Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. V Karlových Varech Depp uvede v sobotu i film, ve kterém hraje hlavní roli, a to drama Minamata.

Hlavní zprávy

Rusko opět hlásí rekordní přírůstek případů nákazy covidem. Úřady viní pomalé očkování
Rusko

Rusko opět hlásí rekordní přírůstek případů nákazy covidem. Úřady viní pomalé očkování

Rusko za posledních 24 hodin zaznamenalo 34 303 nových případů nákazy koronavirem. To je nejvyšší denní přírůstek od počátku pandemie. Vykázalo rovněž 997 úmrtí spojených s nemocí COVID-19. Počet nových úmrtí tak pouze nepatrně klesl oproti předchozímu dnu, kdy poprvé překonal hranici jednoho tisíce. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů ruských úřadů.

reklama

Karlovarský kraj

Aktuální zpravodajství z Karlovarského kraje, který leží v severní části Západočeského kraje. Jedná se o nejzápadnější kraj České republiky. Je to nejmenší kraj Česka, žije zde přibližně 295 tisíc obyvatel. Mezi města kraje se řadí Karlovy Vary, Aš, Cheb, Mariánské Lázně, Sokolov, Ostrov a Kraslice. Pokud byste chtěli navštívit místní památku, najdete zde například hrad Loket.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.