reklama

Karlovarský kraj

Nejnovější příspěvky k tématu

Policie přišla o oblíbeného člena. Zemřel pes Garrit, který pomohl vyřešit i vraždu
Karlovarský kraj

Policie přišla o oblíbeného člena. Zemřel pes Garrit, který pomohl vyřešit i vraždu

K policejním akcím neodmyslitelně patří cvičení psi. Ať už se jedná o hledání, dopadení, či vypátrání nebezpečných látek, policejní ovčáci jsou strážcům zákona vždy k ruce. Nejen pro psovody je proto vždy těžké, když jeden z jejich pomocníků odejde. Nyní se čeští policisté rozloučili s jedním z nejúspěšnějších psů Garritem. O smutné zprávě informovali karlovarští policisté na svém webu.

Další příspěvky k tématu

Dramatický konec školního roku: Za kolapsem studentů v Sokolově měla být davová psychóza

Za pátečním kolapsem 20 studentů střední policejní školy v Sokolově byla zřejmě davová psychóza. Policie jiné důvody hromadného omdlení nezjistila. Nepotvrdila se podezření na únik plynu a výsledky laboratorních vyšetření vyloučily toxické látky v tělech studentů. Možné vysvětlení tak poskytl policii znalec z oboru psychologie, informovala krajská policejní mluvčí Eva Valtová.

reklama

Karlovarský kraj

Aktuální zpravodajství z Karlovarského kraje, který leží v severní části Západočeského kraje. Jedná se o nejzápadnější kraj České republiky. Je to nejmenší kraj Česka, žije zde přibližně 295 tisíc obyvatel. Mezi města kraje se řadí Karlovy Vary, Aš, Cheb, Mariánské Lázně, Sokolov, Ostrov a Kraslice. Pokud byste chtěli navštívit místní památku, najdete zde například hrad Loket.

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.