CNN Prima News fotbalové hřiště

fotbalové hřiště

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalové hřiště“

Pět bazénů, fotbalové hřiště i heliporty. Podívejte se na projekt Messiho paláce za miliardy

Sedminásobný držitel Zlatého míče Lionel Messi žije ve svém penthousu za 5 milionů dolarů v Miami, nicméně se zdá, že to mu je málo. Architekt Jose Veliby mu tedy navrhl jiné bydlení, pro fotbalovou hvězdu by si představoval značně pompéznější sídlo než to současné. Jeho návrh „Messi Mansion“ v hodnotě 80–100 milionů dolarů má tři heliporty, fotbalové hřiště a pět bazénů.

Nedovoluj si na brankáře, chlape. Chuligánovi, se kterým zametl gólman, naložili i fanoušci

K velmi špatnému rozhodnutí došel fotbalový fanoušek hlásící se k PSV Eindhoven. V domácí odvetě play-off Evropské ligy proti španělské Seville vběhl na trávník s cílem napadnout hostujícího gólmana Marka Dmitroviče. Výtržnost bude mít pro něj zřejmě nepříjemné důsledky a k tomu si ještě uřízl pořádnou ostudu. Statný brankář původem ze Srbska totiž vetřelci nedal šanci.

Divočáci trápí Plzeň. Po řádění zvířat zůstaly milionové škody a fotbalistům oči pro pláč

V Plzni řeší problém s divokými prasaty, která nemají dostatek potravy v lese a na polích. Černá zvěř si proto troufá do zahrad, a dokonce i na fotbalové hřiště. Právě tam divočáci v noci na neděli za sebou zanechali škodu zhruba za tři miliony korun. Strach mají také místní lidé, kteří divoká prasata potkávají při procházkách.