CNN Prima News fotbalový klub

fotbalový klub

Výpis příspěvků ke štítku „fotbalový klub“

Deadpool s kolegou křísí třetí nejstarší klub světa. K návratu lámou slavného fotbalového důchodce

Wrexham, třetí nejstarší fotbalový klub světa, se po patnácti letech vrací do profesionální soutěže. Obrovskou měrou se na postupu podíleli američtí herci Ryan Reynolds a Rob McElhenney, kteří klub v roce 2021 koupili a nyní lanaří velšskou ikonu Garetha Balea k návratu na trávníky. Do povědomí široké veřejnosti ho úspěšně propagují i dokumentární sérií „Welcome to Wrexham“ na Disney+, která se v létě dočká své druhé řady.

Bude Křetínský šéfovat Součkovi s Coufalem? Za další čtvrtinu West Hamu nabízí miliardy

Český miliardář Daniel Křetínský chce navýšit svůj podíl v anglickém fotbalovém klubu West Ham United. Informují o tom britská média. Křetínský by rád získal podíl britského boháče Davida Golda, který v lednu zemřel. Kdyby se to českému podnikateli, který mimo jiné vlastní i pražskou fotbalovou Spartu, podařilo, stal by se s 52 procenty majoritním akcionářem slavného londýnského klubu.

Sestřička Eliška zachránila život muži po nehodě. Za zlomená žebra se omlouvám, vzkázala

Doslova hrdinský čin má za sebou zdravotní sestra Eliška z Krajské nemocnice Liberec. Ta totiž resuscitovala staršího muže, který zkolaboval za volantem a nedopatřením způsobil autonehodu. Její záchranná mise naštěstí skončila úspěšně, nyní se řidič nachází v péči lékářů. Za jeho záchranu poděkoval sestřice jeho syn, mluvčí fotbalového klubu Jablonec Martin Bergman. K incidentu se na sociálních sítích později vyjádřila i Eliška a poděkovala všem, kteří jí byli po ruce.