CNN Prima News fotografie

fotografie

Výpis příspěvků ke štítku „fotografie“

Neobvyklá osvěta: Na pláži se svlékly tisíce lidí, aby upozornily na nebezpečí rakoviny kůže

26. listopadu 2022 05:44

Na jedné ze známých pláží v Sydney se svléklo 2 500 lidí, aby upozornili na nebezpečí rakoviny kůže. Lidé pózovali pro amerického fotografa Spencera Tunicka, který je známý svými hromadnými fotografiemi nahých lidí. Počet účastníků se více méně shoduje s počtem lidí, kteří v Austrálii ročně zemřou v souvislosti s rakovinou kůže, napsala agentura AFP.

Pasažéři se po nehodě fotili u letadla s mrtvými hasiči. Nedostatek soudnosti, zuří lidé

24. listopadu 2022 13:26

Na internetu se snesla vlna kritiky na selfie fotografii dvou pasažérů, kteří vyvázli z nehody letadla v Peru. S úsměvy na tváři se totiž vyfotografovali před poničeným strojem bezprostředně po jeho uhašení. Při boji s plameny a zachraňování životů cestujících však zemřeli dva z hasičů. Zveřejňovat takovou fotku bylo podle řady uživatelů sociálních sítích v podobné situaci „hloupé“.

Zamračený Harry a ředitelka Meghan. Odborníci rozebrali novou fotku vévodů ze Sussexu

8. října 2022 07:56

O víkendu zveřejnila britská královská rodina svůj nový oficiální portrét. Pózují na něm Karel III. s manželkou Camillou a princ William s Cathrine. Harrymu a Meghan tím podle britských médií poslali jasný vzkaz, že se s nimi už u dvora nepočítá. Reakce vévodů ze Sussexu na sebe nenechala dlouho čekat. V úterý zveřejnili vlastní snímky.

Ikonické snímky královny: Umazaná od oleje či v koňském sedle, těžkosti zaháněla smíchem

9. září 2022 12:44

Ve čtvrtek britská monarchie přišla nejen o jeden z nejmilejších úsměvů, ale také o symbol jistoty, elegance a důstojnosti. Truchlící Velkou Británii snad těší alespoň myšlenka, že zesnulá královna Alžběta II. prožila naplněný život plný dobrodružství a setkání s nepřeberným množstvím zajímavých lidí. Redakce CNN Prima NEWS přináší výběr fotografií, které vykreslují šlechtičnu v rozdílných rolích.

Poslední snímek Alžběty II. vznikl dva dny před smrtí. Opřená o hůlku měla úsměv na rtech

8. září 2022 23:12

Nejdéle vládnoucí panovnice ve Velké Británii si vždy udržovala úsměv na rtech a ani poslední snímky Alžběty II. nejsou výjimkou. Fotografie byly pořízeny 6. září ve skotském Balmoralu, kde jmenovala novou premiérkou země Liz Trussovou. Ačkoliv se opírala o hůlku a její zdravotní stav se horšil, nedala na sobě nic znát.