reklama
CNN Prima News fotografie

fotografie

Výpis příspěvků ke štítku „fotografie“

O fotoknihy a kalendáře je každoročně zájem. Na Vánoce jsme připravení, říká ředitel CEWE

26. listopadu 2021 14:30

Vánoce se rychle blíží a spousta lidí ještě nestihla popřemýšlet nad dárky pod stromeček. Letošní sváteční náladu ovšem trošku nalomily jak rostoucí ceny, tak pandemie koronaviru. Podle generálního ředitele CEWE Libora Rambouska ale nic z toho nemělo výraznější negativní dopad na zájem o fotoknihy či kalendáře – stále se jedná o oblíbené dárky, řekl v pořadu Interview PLUS na CNN Prima NEWS.

Spisovatelka Rowlingová čelí výhrůžkám smrtí. Mohla bych jimi vytapetovat dům, říká

24. listopadu 2021 06:18

Nepříjemné chvíle zažívá celosvětově uznávaná spisovatelka J. K. Rowlingová. Autorka série o mladém čarodějovi čelí vyhrůžkám, které jí posílají transsexuální aktivisté. Důvodem je názor spisovatelky na trans osoby. Umlčet se prý ale nenechá: „Dostala jsem tolik výhrůžek smrtí, že bych si jimi mohla vytapetovat dům.“

Poslední Žbirkova fotka: Slavil narozeniny, svůj velký sen si už splnit nestihl

12. listopadu 2021 12:33

Smrt legendárního zpěváka Miroslava Žbirky ve středu 10. listopadu zasáhla fanoušky na Slovensku i v Česku. Se zdravotními problémy se hudebník potýkal delší dobu. V polovině října byl dokonce hospitalizován a skončil na kapačkách. Když ho na jeho 69. narozeniny propustili domů, vznikla pravděpodobně jedna z jeho posledních fotografií. Kvůli úmrtí muzikanta vzaly za své i jeho společné plány s blízkým přítelem Kamilem Peterajem.

Nafotil drsné snímky pro očkovací kampaň. Po každém focení to na mě dolehne, říká autor

9. listopadu 2021 17:32

Je nositelem ocenění Czech Press Photo. Teď se rozhodl poskytnout své fotografie pro očkovací kampaň ministerstva zdravotnictví. Lukáš Bíba je autorem brutálních reportážních snímků z covid oddělení, které zaplaví veřejný prostor. Fotografie mají přesvědčit neočkované k vakcíně proti koronaviru. Bíba prý počítá s tím, že ho čeká i kritika.

reklama