CNN Prima News fotografie

fotografie

Výpis příspěvků ke štítku „fotografie“

Hrajte s námi o poukaz od CEWE v hodnotě 3 000 Kč

Chcete mít pořád na očích zážitky z cest, nebo z důležitých rodinných okamžiků? Není to nic těžkého, stačí jen zkusit štěstí! Ted totiž můžete vyhrát vouchery od společnosti CEWE v hodnotě 3 000 Kč! Stačí jen správně odpovědět na naši soutěžní otázku níže a mít trochu toho štěstí.

I na Instagramu jsou úchyláci, říká Krainová. Inspiruje starší ženy, aby si šly za svým

Modelka Simona Krainová promluvila pro Showtime o svém účtu na placené a necenzurované platformě OnlyFans. Řekla, že úchyláků má pravděpodobně víc i na Instagramu, tak proč z toho nezískávat peníze. Života si chce podnikatelka užívat naplno a rozhodně nechce řešit názory kritiků. Ona sama totiž ostatním fandí a inspiruje starší ženy, aby si šly za svým.

Římské Koloseum v obležení krys. Ve městě jich je sedm milionů, mohou za to turisté

Vedení Říma se rozhodlo zakročit proti přemnoženým krysám, které se vyskytují zejména v okolí hojně navštěvovaného Kolosea, oblíbeného mezi turisty. Italská metropole o víkendu začala velkým úklidem nahromaděných odpadků, teď bude klást nástrahy k odchytu a hubení hlodavců. Těch žije v Římě na sedm milionů, uvedla podle serveru BBC Sabrina Alfonsiová, která má na starosti recyklaci odpadu.

Policie testuje systém rozpoznávání tváří. Nepřípustné šmírování, tvrdí kritici

Policie zkušebně využívá speciální systém na rozpoznávání tváří, který umožňuje propojovat snímky s databází fotografií občanů ze státních registrů. Pobouřila tím část právnické veřejnosti jako například organizaci Iuridicum Remedium (IuRe), podle níž může být tento nástroj zneužit ke sledování lidí. Kriticky se k němu stavějí například Piráti. Tvrdí, že je to neakceptovatelný zásah do soukromí. Policie kritiku odmítá.

Bílý prášek Vaňkové? Banalita. Problém zhoršuje její mizerná komunikace, tvrdí komentátoři

Aféra kolem brněnské primátorky Markéty Vaňkové (ODS), již má zachycovat nedávno zveřejněná fotografie s bílým práškem, kterým má být kokain, vznikla kvůli „banalitě“. Shodli se na tom ve vysílání CNN Prima NEWS komentátoři Jaroslav Plesl a Radko Kubičko. Političce však vytkli neobratnou komunikaci, která prý situaci pouze zhoršila. Pokud by měla kvůli kauze skončit ve funkci, Plesl by to považoval za absurdní.

Svalnatý Fiala jako Ken, Schillerová coby Barbie. Češi se baví aplikací na úpravu fotografií

Internet v posledních dnech žije novou aplikací, jež fotografie skutečných lidí mění do podoby panenky Barbie a jejího přítele Kena. Pozadu nezůstali ani Češi, kteří vytvářejí humorné podobizny předních tuzemských politiků. Na sociálních sítích se uživatelé baví blondýnou v růžovém outfitu Alenou Schillerovou (ANO), svalnatým Petrem Fialou (ODS), Milošem Zemanem či Andrejem Babišem (ANO), jehož podobizna coby Kena nápadně připomíná herce Pierce Brosnana.