reklama
CNN Prima News fotografie

fotografie

Výpis příspěvků ke štítku „fotografie“

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.

Kubánec hledá v Čechách bývalou otcovu lásku Ilonu. Možná tu má sourozence

Jednoho dne oslovil prostřednictvím e-mailu redakci CNN Prima NEWS Kubánec Charles Wrapner, který měl velkou prosbu. V Česku hledá bývalou lásku svého otce a rád by se s ní setkal. Dokonce má podezření, že by v Praze mohl mít sourozence. I přesto, že republiku navštívil, nic se o tajemné Iloně nedozvěděl. Redakce se proto rozhodla oslovit své čtenáře, aby mu pomohli s hledáním.

Gottovi jsem uřízla čelo. Takové snímky mi nedovolil používat, říká jeho dvorní fotografka

„Karlovi se hrubě nelíbilo, když jsem ho vyfotila stylem, kdy člověku uříznete hlavu uprostřed čela,“ vzpomínala s úsměvem fotografka Lenka Hatašová na slavného zpěváka Karla Gotta v den jeho nedožitých 82. narozenin. Ta byla hostem speciálního vysílání stanice CNN Prima NEWS. Právě při příležitosti jeho dne narození vychází i nová kniha Má cesta za štěstím. Hatašová je autorkou fotografie na přebalu knihy, který schválil ještě sám mistr.

Europarlament zavádí kontrolu elektronických zpráv. Šmírování, nebo bič na pedofily?

Elektronická komunikace bude pod bedlivou kontrolou. Zásadní zásah do soukromí v úterý odhlasoval Evropský parlament. Jako důvod uvedl boj proti dětské pornografii. Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) novou směrnici kvituje, naopak místopředseda Evropského parlamentu Marcel Kolaja (Piráti) se proti narušování soukromí ohrazuje. „Nepřipadá mi to v pořádku. Piráti hlasovali proti masivnímu šmírování,“ prohlásil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Už žádné umělé svaly a božská tvář? Norsko nařídilo influencerům přiznat filtry a retuše

S velmi nezvyklým krokem přišla vláda v Norsku. Ta totiž schválila zákon, podle kterého musí tamní influenceři a internetové celebrity přiznávat, zda ve svých příspěvcích použili filtry či retuše. Chce tak zabránit tomu, aby lidé, kteří influencery sledují, neměli zkreslené představy o tom, jak má „ideální“ lidské tělo vypadat. Část internetových celebrit se kupodivu za zákon staví a je podle nich potřeba.

Ghanská laguna plná hořící elektroniky. Snímky ukazují drsný život na toxické skládce

Silně znečištěná ghanská laguna Korle nehýří životem, ale plasty a vyřazenou elektronikou. Jedinými obyvateli toxického prostředí je místní chudina, pro kterou je skládka zdrojem obživy. Za působivými snímky, které ukázaly tvrdou realitu nejchudších vrstev ghanského obyvatelstva, stojí zkušená fotoreportérka a držitelka prestižní Pulitzerovy ceny Renée C. Byerová. Vybrané fotografie si můžete prohlédnout níže.

reklama