CNN Prima News fotovoltaika

fotovoltaika

Výpis příspěvků ke štítku „fotovoltaika“

Poznejte zblízka svět energetiky: Welcome Power 2023 vás do něj zasvětí

Svět moderních technologií je nejen fascinující, ale i užitečný. Pokrok, kterého vědci a vývojáři dosahují, výrazně usnadňují život celému lidstvu. A to i v oblastech, kde bychom dosavadními metodami fungování brzy dosáhli maxima. Týká se to i světa energetiky, který především v posledních letech oslovuje i absolutní laiky. Pojmy jako fotovoltaika či elektromobilita jsou na přetřesu dnes a denně. Kdo jim chce porozumět a lépe se zorientovat v tom, co všechno trh nabízí, může se vypravit na akci Welcome Power 2023, kde ho do světa energetiky zasvětí ti, kteří v něm žijí.

Ceny energií klesají, fotovoltaika je přesto dál v kurzu. Komu se vyplatí?

Ceny energií klesají a zřejmě ještě klesat budou. Fotovoltaika přesto zůstává v kurzu. Pořídilo si ji už mnoho Čechů a další její koupi zvažují. Vyplatí se to? Podle Jakuba Tobiáše, marketingového ředitele LAMA ENERGY GROUP, ano. Fotovoltaická elektrárna je totiž základem pro každého, kdo chce žít v soběstačné domácnosti. Současně ale apeloval na důkladný výběr spolehlivých dodavatelů.

Fotovoltaika za korunu? Brněnská firma MOBIS mění pravidla hry

Téma: Komerční sdělení

Fotovoltaika se vzhledem k růstu cen energií během posledního roku dostala do hledáčku mnoha Čechů. Nárůst poptávky ale výrazně ovlivnil dobu dodání a především uvedení fotovoltaických elektráren do provozu. Není výjimkou, když na jejich spuštění noví majitelé čekají i rok po zaplacení. S novým přístupem přišla společnost MOBIS, která při uzavření smlouvy od zákazníků inkasuje pouhou korunu. Zálohu za materiál zaplatí až v den instalace.