reklama
Burgery
Fresh Festival on-line tour nabízí přehled nejlepších restaurací, kaváren a pivovarů

Fresh Festival on-line tour nabízí přehled nejlepších restaurací, kaváren a pivovarů

Na Fresh festivalech jsme se letos nemohli potkat osobně, tak jsme si pro vás připravili alespoň takovou malou online tour. Vydali jsme se do míst, kde se festivaly každoročně konají a zmapovali tam pro vás nejzajímavější gastronomické a turistické cíle.

CO MŮŽETE ZAŽÍT S PRIMA FRESH ONLINE TOUR 2020?

ZÁPADNÍ ČECHY

Až příště vyrazíte na západ, východ nebo sever Čech, budete vědět, kde se dobře najíst, napít a kam vyrazit na výlet.

Ať už pro vás bude náš výběr inspirací, nebo si sestavíte svůj vlastní seznam, tak věřte, že vaší návštěvou svým oblíbeným podnikům pomůžete a ony to v této nelehké situaci opravdu ocení. A důležité varování na závěr – sledování videí doporučujeme jen s plným žaludkem.

Připravili jsme pro vás žebříček TOP podniků, které v západních Čechách stojí za vaši pozornost. Podívejte se na všechny v článku z redakce Prima FRESH.

SEVERNÍ ČECHY

Naší další zastávkou je Liberecký kraj. Jeho dominantu - Ještěd, Jizerské hory nebo třeba jabloneckou bižuterii znáte určitě všichni. Věřte ale, že tu stojí za to pátrat i po dalších zajímavých cílech. My pro vás zmapovali skvělé místní restaurace, kavárny s výběrovou kávou a neopomenuli jsme ani místní pivovary. Ať už pro vás bude náš dnešní výběr inspirací, nebo si sestavíte svůj vlastní seznam, tak věřte, že v této nelehké situaci vaši návštěvu každý z podniků opravdu ocení.

Připravili v redakci Prima FRESH žebříček TOP podniků, které v severních Čechách stojí za vaši pozornost. Více v článku níže.

VÝCHODNÍ ČECHY

V poslední části naší online tour vás vezmeme do východních Čech, které jsou vstupní branou do Krkonoš a Orlických hor, ale také regionem, kde nesmazatelnou stopu zanechali slavní architekti Gočár a Kotěra.  Nás zajímaly ale i další cíle, a to jak turistické, tak i gastronomické. Máme pro vás náš výběr zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Ať už pro vás budou naše tipy inspirací, nebo si sestavíte svůj vlastní seznam, tak věřte, že v této nelehké situaci vaši návštěvu každý z podniků opravdu ocení.

Připravili jsme pro vás žebříček TOP podniků, které ve východních Čechách stojí za vaši pozornost. Více opět v článku níže.