CNN Prima News Jiří Kubeš
Jiří Kubeš

Jiří Kubeš

Jiří Kubeš je projektovým manažerem CNN Prima News a obchodním zástupcem skupiny Media Club s.r.o.

Nejnovější příspěvky autora

PRIMA CREATIVE: Využijte sílu nativní reklamy

PRIMA CREATIVE – to je nový nativní formát, který nejen diváky a uživatele portfolia webů FTV Prima vtáhne do děje. Jedná se o uživatelsky atraktivní obsah, na kterým pracuje vybraná část online redakce společně s grafiky a vývojovým týmem. Tento obsah je pak dle tématu umístěn přirozeně v rámci portfolia webů FTV Prima. Díky to mu je jasně spjatý se značkou a přirozeně propojuje redakční a klientský obsah.

Zdraví

S odeznívající pandemií je třeba doplnit opomenutá potřebná očkování

V době pandemie došlo v důsledku omezené dostupnosti zdravotnické péče i k pozdržení prevence u řady významných očkování. Očkování je jedním z největších medicínských úspěchů moderní doby. WHO každoročně vyhlašuje poslední dubnový týden Světovým imunizačním týdnem (24. – 26.4.). Pro letošní ročník zvolila téma „The Big Catch-Up“, kterým vyzývá právě ke spolupráci při doplnění v posledních letech opomenutých očkování, proti vážným onemocněním, kterými mohou být spalničky, klíšťová encefalitida, pneumokokové infekce, meningokové infekce a žloutenky.

Další příspěvky autora

Soutěžíme s Českou mincovnou o zlato a stříbro

České mincovnictví má více než tisíciletou tradici. Věděli jste, že naše země oplývala hojností stříbra? To dávalo mincmistrům příležitost pro tvorbu obdivuhodných mincí. Třeba jáchymovská mince tolar se dostala i za hranice naší země a přeplavala i oceán. Dala dokonce za vznik jedné z nejsilnějších a nejrozšířenějších měn na světě - americkému dolaru. A vy teď díky České mincovně můžete soutěžit například o zlatou uncovou investiční minci Tolar Česká republika 2021 v hodnotě 50 000,- Kč, stříbrnou uncovou investiční minci Tolar Česká republika 2021, repliku tolaru, pražského groše, denáru nebo o příspěvek na zlaté spoření v hodnotě 500,- Kč. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

CNN Prima NEWS startuje už tuto neděli. Buďte u toho!

Multimediální zpravodajská platforma CNN Prima NEWS startuje už tuto neděli v 18.55. Jako první diváci uvidí pořad HLAVNÍ ZPRÁVY s novou moderátorskou dvojicí. CNN Prima NEWS nabídne sedm dní v týdnu moderní český zpravodajský servis s globálním přesahem. CNN Prima NEWS, to je téměř 30 pořadů, nová zpravodajská hodina v hlavním vysílacím čase, více než 40 hlavních tváří, největší a nejmodernější studio ve střední Evropě a nová online platforma.

Speciální lék na SMA potřebuje i Adámek. Na vybrání desítek milionů zbývá málo času

Aktualizováno

Češi prokázali neskonalou solidaritu, když se na léčbu malého Maxíka trpícího SMA (spinální svalovou atrofií) v průběhu několika týdnů složili a vybrali více než 60 milionů korun na speciální lék. Maxík ale není jediným pacientem, který potřebuje desítky milionů k dosažení léčby zákeřné choroby. V minulých dnech jsme vás informovali o případu malého Olivera a v podobné situaci je také Adámek Chramosta, který má jen několik týdnů na to, aby dostal šanci na lepší život.