CNN Prima News Jiří Kubeš
Jiří Kubeš

Jiří Kubeš

Jiří Kubeš je projektovým manažerem CNN Prima News a obchodním zástupcem skupiny Media Club s.r.o.

Nejnovější příspěvky autora

Kontakty na online a TV redakci zpravodajství CNN Prima NEWS
Zprávy

Kontakty na online a TV redakci zpravodajství CNN Prima NEWS

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz. Kontakty na jednotlivé online a TV zástupce oddělení zpravodajství CNN Prima NEWS naleznete níže na této stránce. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Další příspěvky autora

Soutěžíme s Českou mincovnou o zlato a stříbro

České mincovnictví má více než tisíciletou tradici. Věděli jste, že naše země oplývala hojností stříbra? To dávalo mincmistrům příležitost pro tvorbu obdivuhodných mincí. Třeba jáchymovská mince tolar se dostala i za hranice naší země a přeplavala i oceán. Dala dokonce za vznik jedné z nejsilnějších a nejrozšířenějších měn na světě - americkému dolaru. A vy teď díky České mincovně můžete soutěžit například o zlatou uncovou investiční minci Tolar Česká republika 2021 v hodnotě 50 000,- Kč, stříbrnou uncovou investiční minci Tolar Česká republika 2021, repliku tolaru, pražského groše, denáru nebo o příspěvek na zlaté spoření v hodnotě 500,- Kč. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Speciální lék na SMA potřebuje i Adámek. Na vybrání desítek milionů zbývá málo času

Aktualizováno

Češi prokázali neskonalou solidaritu, když se na léčbu malého Maxíka trpícího SMA (spinální svalovou atrofií) v průběhu několika týdnů složili a vybrali více než 60 milionů korun na speciální lék. Maxík ale není jediným pacientem, který potřebuje desítky milionů k dosažení léčby zákeřné choroby. V minulých dnech jsme vás informovali o případu malého Olivera a v podobné situaci je také Adámek Chramosta, který má jen několik týdnů na to, aby dostal šanci na lepší život.