CNN Prima News Gigi Hadid

Gigi Hadid

Výpis příspěvků ke štítku „Gigi Hadid“

Izraelci se tvrdě opřeli do slavné modelky. Jste v pohodě s masakrem židovských dětí, ptají se

Topmodelka Gigi Hadidová se po otevřené podpoře Palestiny na sociálních sítích dočkala ostré reakce Izraele. Osmadvacetiletá tvář časopisu Vogue uvedla, že odsuzovat izraelskou vládu není antisemitské a stát za Palestinou neznamená stát za Hamásem. Zástupci blízkovýchodní velmoci odpověděli, že podpora Izraele v boji s barbarskými teroristy není protipalestinská, nýbrž správná.

Gigi Hadid skončila za mřížemi. Za pašování drog na Kajmanské ostrovy si vysloužila pokutu

Americká modelka Gigi Hadidová skončila ve vazbě kvůli pašování marihuany. Drogy byly nalezeny během celní kontroly na Kajmanských ostrovech, kam se s kamarádkami vydala na dovolenou. Informaci potvrdil zástupce modelky magazínu People. Gigi musela zaplatit pokutu, fanouškům na sociální síti dala vědět, že vše dopadlo dobře a dovolenou si užívá.

Náhodné setkání ve světové metropoli? Leonardo DiCaprio představil známost rodičům

Už delší dobu se spekuluje o románku mezi hercem Leonardem DiCapriem a modelkou Gigi Hadidovou, přičemž jejich fotky plní titulní stránky magazínů People nebo třeba TMZ. Nyní herec vyvezl svého otce a nevlastní matku na výlet do Londýna. Během návštěvy britského hlavního města navštívili podnik, kde se ve stejnou dobou nacházela i Hadidová. Představení rodičům je zřejmě další krok ve vztahu.