Náhodné setkání ve světové metropoli? Leonardo DiCaprio představil známost rodičům

Už delší dobu se spekuluje o románku mezi hercem Leonardem DiCapriem a modelkou Gigi Hadidovou, přičemž jejich fotky plní titulní stránky magazínů People nebo třeba TMZ. Nyní herec vyvezl svého otce a nevlastní matku na výlet do Londýna. Během návštěvy britského hlavního města navštívili podnik, kde se ve stejnou dobou nacházela i Hadidová. Představení rodičům je zřejmě další krok ve vztahu.

O romanci mezi Leonardem DiCapriem a Gigi Hadidovou se mluví už od konce srpna 2022. Ani jeden z nich však veřejně nepřiznal, že spolu opravdu randí. Ba naopak se svůj vztah snaží co nejvíce ututlat, a to i přesto, že na sebe často „náhodou“ narážejí v různých městech po celém světě, například letos v únoru v Miláně, upozornil web Page Six.

DÁLE ČTĚTE: Zemřela kontroverzní hvězda reality show. Slavná dcera miliardáře náhle podlehla mrtvici

Seznámení s rodinou

V Londýně se odehrálo další náhodné setkání, informoval portál TMZ. Tentokrát bylo ale zajímavější než kdykoliv předtím.

Nejprve do podniku Chiltern Firehouse dorazila modelka a chvilku po ní hvězda Titanicu společně se svým otcem Georgem a nevlastní matkou Peggy Farrarovou. Podle zahraničních médií se tedy mohlo jednat o první rodinné seznámení.

První jiskra byla zažehnuta v New Yorku

„Leovi se Gigi líbí, ale ona o něj nejeví zájem. Jsou přátelé, Gigi s ním teď nechce mít románek,“ řekl zdroj pro magazín Us Weekly začátkem srpna.

O měsíc později už ovšem byla modelka spatřena po boku DiCapria na party během Newyorského týdne módy. Jako první s touto informací přišel britský Daily Mail, který uveřejnil i snímky, jak se k sobě mají. „Moc se mu líbí, že má srovnaný život,“ prozradil zdroj magazínu People. „Má dítě a je zralá. Leo chce být s někým, kdo má stejné názory jako on,“ dodal.

Vždycky chodil s mladšími

Osmačtyřicetiletý herec DiCaprio je proslulý tím, že si vždy vyhledával ženy ve věku kolem dvaceti let. Lidé si z toho často dělají legraci, protože jakmile některé z jeho partnerek padlo pětadvacet, rozešel se s ní. Naposled ukončil vztah s Camilou Morroneovou, samozřejmě krátce po jejích 25. narozeninách. Úsměvné tedy je, že osmadvacetiletá Gigi prolomila spekulovanou věkovou hranici.

Půvabná Gigi, která se řadí k nejznámějším topmodelkám současnosti, ukončila v říjnu 2021 vztah se zpěvákem Zaynem Malikem. S bývalým partnerem má dvouletou dcerku Khai.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Nesvačilová pokřtila nejnovější Playboy se svými fotkami. Prozradila i plány na léto

Tagy: