CNN Prima News Hana Mikulková

Hana Mikulková

reportér FTV Prima, CNN Prima NEWS

hana.mikulkova@iprima.cz

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Policisté v Chicagu vypálili na řidiče stovku nábojů. Zastavili ho kvůli nezapnutému pásu

K velké přestřelce došlo v americkém Chicagu. Policisté vystříleli 96 nábojů na řidiče, kterého podle zprávy zastavili kvůli nezapnutému pásu. Přestřelka začala ve chvíli, kdy šestadvacetiletý Dexter Reed odmítl vystoupit z auta. Podle policie ale vystřelil jako první. Okamžiky před incidentem ukazují nově zveřejněné záběry z policejních kamer.

Mrazivé svědectví k vraždě 11leté Audrii. Mohla jsem to být já, říká dřívější oběť obviněného

Za smrt Audrii Cunninghamové z Texasu jsou odpovědné úřady, uvedla jedna z dřívějších obětí sexuálního obtěžování Dona Stevena McDougala, který je z vraždy mladé dívky obviněn. O jejím svědectví píše zpravodajský web ABC13.com. Muž si za své dřívější činy odseděl dva roky ve vězení, ale nebyl donucen vstoupit do registru sexuálních delikventů. Pod mostem, kde nalezli tělo 11leté školačky, vzniklo pietní místo.

Policista z Floridy rozstřílel v panice vůz se zatčeným. Vylekal ho pád žaludu, ukazuje video

Bizarní případ řeší úřad šerifa na americké Floridě. Zasahujícího policistu Jesseho Hernandeze vylekal pád žaludu na střechu auta natolik, že vůz se zatčeným mladíkem rozstřílel. V afektu byl navíc přesvědčený, že utrpěl střelné zranění. Vyvolal tím na místě dokonce takovou paniku, že začala střílet i jeho kolegyně. Incident se stal už loni, policie nyní zveřejnila záběry z kamery, píše web Daily Beast.