CNN Prima News Hana Zagorová

Hana Zagorová

Výpis příspěvků ke štítku „Hana Zagorová“

Zpěvák Petr Kotvald otevřeně o soukromí i politice: Každá vláda má svého černého Petra

Zpěvák Petr Kotvald, který letos v červenci oslaví 65. narozeniny, se na výsluní české pop music drží už více než čtyřicet let. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal na spolupráci s Hanou Zagorovou a Stanislavem Hložkem, promluvil o své ženě Haně, s níž oslaví čtyřicáté výročí manželství, a vyjádřil se rovněž k aktuálnímu politickému dění.

Přišel o všechno. Autor hitu Zvonky štěstí Jiří Zmožek žil roky z životního minima

Tam u nebeských bran, Zvonky štěstí, Biograf láska, Nešlap, nelámej, Už mi lásko není 20 let. To je jen stručný výčet hitů, které napsal hudební skladatel Jiří Zmožek. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zavzpomínal nejen na slavné umělce, s kterými spolupracoval, ale i na období, kdy kvůli podnikání přišel o všechno. Nyní ho čeká první sólový koncert v pražské Lucerně a o svém životě vydává knihu.

Obrovské emoce. Kamarádka Zagorové namlouvala zpěvaččino vyznání lásky Margitovi

Tak, jako jsou s Vánocemi neodmyslitelně spojeny dárky, cukroví, stromeček či kapr, vždycky k nim patřila a patřit bude Hanka Zagorová. Právě před pár dny proběhla „Vánoční Lucerna“, kde zazněly její písničky, vyšlo vánoční album a teď je na řadě i audiokniha. Namluvila ji její nejlepší přítelkyně Vlasta Peterková a v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS tento občas náročný a emotivní proces popsala.