reklama
CNN Prima News Hana Zagorová

Hana Zagorová

Výpis příspěvků ke štítku „Hana Zagorová“

Na tenhle rok bych raději zapomněla, přiznává Zagorová a radí, jak si zlepšit ten příští

31. prosince 2021 07:33

Rok 2021 byl pro manžele Hanu Zagorovou a Štefana Margitu opravdu těžký. Zpěvačka musela dokonce kvůli pochroumanému zdraví přesunout očekávaný koncert v pražské Lucerně. Pro CNN Prima NEWS uvedla, že by na poslední měsíce nejradši zapomněla. Zároveň ale prozradila, jak to udělat, aby se člověku splnilo jedno vysněné přání.

Etzler kvůli covidu skončil na kyslíku. Které další celebrity bojovaly s těžkým průběhem?

3. prosince 2021 06:52

Herec Miroslav Etzler skončil s covidovou atakou a oboustranným zápalem plic v nemocnici na dýchacích přístrojích. Fanouškům prostřednictvím sociální sítě napsal, že nebyl očkován a vyzval národ, aby neudělal stejnou chybu jako on. V českém šoubyznysu není jediným, kdo měl velmi těžký průběh nemoci. Koho dalšího koronavirus dostal na lopatky?

Trpím strašně, mám tři nalomené obratle. Čekám, co přinesou příští dny, říká Zagorová

25. listopadu 2021 06:20

Česká zpěvačka Hana Zagorová se zotavuje po nedávné zdravotní indispozici, měla by proto odpočívat. To údajně dělá, odhodlala se ale k výjimce kvůli zpěvákovi Marku Ztracenému. Proč? Natočili spolu nový duet, který bude mít symbolickou premiéru na první adventní neděli. Na to se Zagorová těší, během natáčení ale bylo vidět, že nebyla v nejlepší zdravotní kondici.

Další rána pro Zagorovou: Zemřela její dlouholetá přítelkyně, oblíbená divadelní herečka

6. října 2021 18:07

Zpěvačka Hana Zagorová zažívá těžké období. Po prodělaní covidu jí doprovázely zdravotní komplikace, kvůli kterým nakonec minulý týden zkolabovala. Dosud je ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Manžel Štefan Margita ani přátelé ji nechtějí rozrušovat, a tak jí zřejmě ještě neinformovali o smrti její přítelkyně – herečky Daniely Píchové. Společně chodily na JAMU a byly spolubydlící. Jejich přátelství trvalo téměř 60 let.

reklama