reklama
CNN Prima News Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Výpis příspěvků ke štítku „Havlíčkův Brod“

Ženu naštvalo, že nedostala dárek. Partnera málem zabila nožem a paličkou na maso

Za pokus o vraždu si 51letá žena z Havlíčkova Brodu vyslechla nekompromisní verdikt: deset let za mřížemi. O vánočních svátcích napadla v bytě svého partnera paličkou na maso a nožem. Dvakrát ho bodla tak, že údajně dle lékařů málem přišel o život. V pondělí žena před vynesením rozsudku svého činu litovala. Partner ji prý psychicky týral neustálým buzením.

Tragická nehoda u Havlíčkova Brodu: Po srážce aut zemřeli dva lidé

Při nehodě dvou osobních aut na hlavním tahu 38 u Havlíčkova Brodu zemřeli v úterý dva lidé. Spolujezdkyně z jednoho vozu podlehla zraněním na místě. Vážně zraněný řidič zemřel během letecké přepravy do brněnského traumacentra, informovali krajská policejní mluvčí Dana Čírtková a mluvčí zdravotnické záchranné služby Petr Janáček.

Silný vítr láme stromy, některé silnice jsou neprůjezdné. Bez proudu skončily tisíce lidí

Aktualizováno

Česko v noci zasáhl silný vítr, místy dosahoval rychlosti až 90 kilometrů v hodině. Výstraha platí do pondělního večera pro Liberecký, Královéhradecký, Pardubický a Ústecký kraj. Vítr zaměstnal hasiče i na Vysočině, kde do pondělního rána hlásí až 200 výjezdů, a na Olomoucku, kde hasiči zasahovali 50krát. Počasí zastavilo také horní úsek lanovky na Sněžku. Tisíce domácností jsou bez dodávek elektřiny.

Žádné světlo na konci tunelu. Sestřičkám kvůli covidu zrušili dovolené přes svátky

Letošní rok byl pro zdravotníky kvůli pandemii koronaviru obzvlášť náročný. Situace se v některých nemocnicích nezlepšila ani o svátcích. A zatímco si lidé po celé republice užívají vánoční atmosféru doma s rodinou, zdravotníci letos zažívají Vánoce, jaké dosud neměli. Zrušená volna, náročné směny a vidina na zlepšení je zatím nedohlednu.

reklama