reklama
CNN Prima News HC Dynamo Pardubice

HC Dynamo Pardubice

Výpis příspěvků ke štítku „HC Dynamo Pardubice“

Nic tak ošklivého jsem dlouho neviděl, říká Řepka. Nové logo Sparty vzbuzuje vášně

Změna loga, takzvaný rebranding, vždy vzbudí ve sportovním prostředí velké emoce. Ve čtvrtek se stala středem pozornosti fotbalová Sparta Praha, jež změnila identitu poprvé od roku 1993. Podle generálního ředitele Letenských Františka Čupra se na novém logu s jednodušším pojetím pracovalo rok a půl, což mnohé zarazilo. A například bývalý kapitán Sparty Tomáš Řepka snahu marketingového oddělení vyloženě poplival.

Původně měl řídit pod vlivem kokainu. Teď se hokejový útočník Kousal vrací k Dynamu

Podle zpráv z listopadu to vypadalo, že s kariérou hokejového útočníka Dynama Pardubice Roberta Kousala je konec. Při jízdě autem ho zastavila policie a udělala mu orientační testy na drogy. Kousal měl původně řídit pod vlivem kokainu, ale pozdější výsledky krevního testu ukázaly, že se v jeho těle nacházelo „jen“ THC. Vedení klubu teď vzalo vzhledem k nejasné závažnosti přestupku 30letého hráče na milost a už v pátek může opět hrát.

Další pardubický „perníkář“ má problém s drogami. Skončí hokejista Kousal v Dynamu?

Nikoli pervitin (perník), nýbrž kokain je momentálně největší problém, který trápí kabinu hokejového týmu Dynamo Pardubice. Konkrétně jde o centra první lajny extraligového klubu Roberta Kousala, kterému Policie České republiky měla při silniční kontrole provést orientační test na požití omamných látek. Hokejista měl mít v těle stopy kokainu a marihuany. Majitel klubu Petr Dědek hodlá situaci řešit rázně. Pokud krevní rozbory přítomnost drog potvrdí, Kousal v Pardubicích definitivně dohrál.

Hokejista Rolinek ukončil kariéru. Jako kapitán dovedl národní tým ke zlatu na MS 2010

Byl u posledního zlatého úspěchu české reprezentace. V roce 2010 dovedl Tomáš Rolinek jako kapitán národní tým k překvapivému triumfu. Největší část hokejového života strávil v Pardubicích, několik let hrál také v Rusku. 40letý hráč na středeční tiskové konferenci oznámil, že končí kariéru. „Není to ze dne na den, zrálo to ve mně delší čas,“ uvedl.

Česko vzpomíná na Říhu. Vznikla pietní místa, v Přerově chtějí přejmenovat stadion

Smrt hokejového kouče Miloše Říhy v pondělí zasáhla nejen tuzemsko, ale i Rusko a Slovensko, kde v minulosti trénoval. Hokejové kluby a jejich hráči rychle zavalili internetový prostor nespočtem kondolencí. U stadionů ve dvou českých městech dokonce vznikla pietní místa – v Přerově, kde se trenérský bard narodil a dvě sezony ho vedl, a v Pardubicích, s nimiž pak spojil největší část své kariéry.

Tituly sbíral na Slovensku, zazářil i v Rusku. Připomeňte si úspěchy Miloše Říhy

V paměti ho lidé budou mít jako bouřliváka, který nešel pro ostrá slova daleko. Svým zapáleným stylem koučování si možná nezískal přízeň rozhodčích, kteří často byli v roli kritizovaných, ovšem se sympatiemi u hráčů to bylo i přes tvrdou trenérskou ruku daleko lepší. Ve věku 61 let Miloš Říha zemřel. Jeho bohatá kariéra, která mu vynesla i pozici kouče hokejové reprezentace, byla protkaná řadou úspěchů. Připomeňte si ty největší z nich.

reklama