CNN Prima News HC Dynamo Pardubice

HC Dynamo Pardubice

Výpis příspěvků ke štítku „HC Dynamo Pardubice“

Poprvé po skoro 20 letech. Hokejové Pardubice daly razítko na triumf v základní části

19. února 2023 18:56

Hokejisté Pardubic ovládli základní část extraligy a poprvé získali Pohár předsedy APK LH Jaroslava Pouzara. Dynamo ve 48. kole vyhrálo v Karlových Varech 5:0. Jistý triumf má i díky porážkám druhých Vítkovic s Českými Budějovicemi 1:4 a třetí Sparty v Liberci 1:2. Svěřenci trenéra Radima Rulíka si zároveň zajistili i účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

Příjemný frmol, říká k euforickému období Blümel. Vypráví o Dallasu i Pastrňákovi

9. června 2022 06:27

V Kramářově vile usedl na honosnou žlutou pohovku. Útočník Matěj Blümel měl stejně jako část české hokejové reprezentace po setkání s premiérem Petrem Fialou. Předseda vlády děkoval za bronzový úspěch z mistrovství světa a speciálně Blümelovi mohl gratulovat k čerstvě podepsanému angažmá. „Když přišel čas definitivního rozhodování, věděl jsem, že chci jít do Dallasu. I z jejich strany byl zájem velký,“ říká 22letý hráč pro CNN Prima NEWS.

Blümel po tvrdém střetu? Chodil po kabině a říkal, že nenakoupil na Vánoce, prozradil Klíma

24. května 2022 20:54

Po zápasu s Norskem leckdo pochyboval, jestli Matěj Blümel vůbec do zápasu s USA nastoupí. Nakonec 21letý útočník tento zápas rozhodl, když dal jediný gól utkání. Zdá se tedy, že ostrý náraz, který Blümelovi uštědřil stokilový Nor Andreas Martinsen, nemá trvalejší následky. Bývalý hokejista a vítěz Stanley Cupu Petr Klíma však ve vysílání CNN Prima NEWS prozradil, že krátce po zápase Blümel nebyl zrovna ve své kůži.

Janecký: Nechtěl jsem cizince, Jalonen ale může být vysvobozením. Češi už připomínají Finy

14. května 2022 06:41

Žádný Čech neodehrál ve finské hokejové lize více zápasu než Otakar Janecký. Pardubický odchovanec si zemi tisíce jezer v 90. letech zamiloval a tamní fanoušci mu lásku opětovali. Proto se bývalý útočník nesmírně těšil na mistrovství světa, které začalo v pátek. Hostí ho finská města Tampere a Helsinky a českou reprezentaci má k už dekádu nezískané medaili dovést finský trenér Kari Jalonen.

Beckham, Neymar i Jankto. Fotbalisté vlastní esportové týmy, investují do nich miliony

10. února 2022 06:31

Jsou hvězdy, mají miliony a rádi investují do inovativních věcí. Fotbalisty Davida Beckhama a českého reprezentanta Jakuba Jankta spojuje vášeň k elektronickému sportu. Oba založili vlastní esportové týmy a nasypali do nich obří sumy, aby své značkové projekty probudili k životu. K nim se přidávají další fotbalisté napříč planetou – brzy je asi doplní také brazilský útočník Neymar.

Covidová kalamita v hokejové extralize. Které týmy jsou aktuálně mimo hru?

18. ledna 2022 15:23
Aktualizováno

Hokejisté Sparty, Litvínova a Pardubic jsou dalšími týmy, které se potýkají s nákazou koronavirem a musejí do karantény. Za poslední týden se počet klubů v karanténě rozrostl na šest. Jejich zástupci o rozhodnutí hygienických stanic informovali na svých webech. Podezření na onemocnění COVID-19 se navíc objevilo i v týmu Vítkovic, klub proto s předstihem odložil plánované páteční utkání. V úterý se proto odehraje jen jeden zápas 43. kola nejvyšší soutěže, v programu zůstal jen souboj Komety Brno a Liberce.