CNN Prima News HC Kometa Brno

HC Kometa Brno

Výpis příspěvků ke štítku „HC Kometa Brno“

Jarouši, ty vole, už je čas na dítě. Potřebujeme nového Jágra, popíchl oslavence Voráček

14. února 2022 14:19

Forever young a hlavně ten stadion! Nedělní zápas hokejové extraligy mezi Rytíři Kladno a Kometou Brno se neslo ve znamení předčasných oslav, protože Jaromír Jágr bude mít v úterý 50. narozeniny. Fanoušci vytáhli choreo upozorňující na to, že „osmašedesátka“ je navždy mladá a popíchli ji, že „večírek“ se nekoná na kladenském zimáku, ale v chomutovském azylu. Z kostky nad ledem se pak ozvali slavní gratulanti.

Farma volá. Akorát, že vůbec. Jak brankář Vejmelka popřel zákony NHL a stal se „kojotem“

30. října 2021 09:27

Kdo by to byl řekl, že gólman, který ještě v sezoně 2018–⁠2019 chodil občas z extraligy chytat do prvoligové Třebíče, bude o tři roky později stát v brankovišti hokejového království NHL. Příběh Karla Vejmelky je jedinečný. „Pozice pro mě byla jasně daná. Ani jsem neměl žádné zprávy, že bych se mohl udržet v prvním týmu Arizony. O to to pak bylo příjemnější,“ vypráví 25letý brankář Coyotes v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Hokejová Plzeň uzavřela s fanoušky unikátní sázku. Chce je přilákat zpět na stadion

16. října 2021 11:40

Hokejové týmy pořádně odskákaly nejtužší koronavirové časy – povolená návštěva v krytých halách byla žádná nebo minimální. A příjmy ze vstupného logicky zrovna tak. Proto v extraligových organizacích zavládla euforie, když se před sezonou 2021–2022 dozvěděly, že tribuny se mohou kompletně zaplnit. Jenže čtvrtina soutěže je prakticky pryč a žádný hlad po vstupenkách nenastal. Jedním z klubů, který nad nezájmem fanoušků kroutí hlavou, je Škoda Plzeň.

Vrána o ztrátě manželky: Nedělá mi problém se o tom bavit. Ale občas mě to semele

12. května 2021 12:33

O hlavním hrdinovi play-off bylo dopředu rozhodnuto. Petr Vrána, který v březnu přišel za velmi tragických okolností o manželku Lindsey, se pro vyřazovací boje hokejové extraligy vrátil k Ocelářům Třinec a dotáhl je k titulu. Jako první pozvedl Masarykův pohár, pak pověsil zlatou medaili synovi Leovi na krk a šel slavit do kabiny. Pocity euforie narušovaly občasné chmury. „Párkrát to na mě během večera padlo. Myšlenkami jsem zabloudil, že jsem při minulém titulu seděl v kabině se ženou. Teď jsem sám s malým,“ řekl v rozhovoru pro iDnes.cz.

Titul a slzy dojetí. Jak Vrána dotáhl Třinec po rodinné tragédii k Masarykovu poháru

27. dubna 2021 10:15

Oceláři Třinec v pondělí ukořistili třetí extraligový titul v klubové historii. Podepsaný pod tento úspěch je samozřejmě celý tým Slezanů, ovšem po zvládnutém pátém finálovém zápase s Bílými Tygry Liberec vynikal příběh zejména jednoho muže. Když byl Masarykův pohár připravený na podstavci k předávce mistrům, necelá tisícovka diváků ve Werk Areně skandovala z plných plic „Peeetr Vrána“. Kapitán třineckých hokejistů si mohl užít velkou radost několik týdnů poté, co se musel vypořádat s ohromnou tragédií.

Oceláři slaví třetí titul v historii. Třinec ovládl finále už po pátém zápase

26. dubna 2021 19:20

Hokejovými mistry České republiky jsou opět třinečtí Oceláři. Netypickým způsobem obhájili titul po dvou letech, protože minulá sezona extraligy se vinou pandemie nedohrála. Stejně jako předloni ve finále porazili Bílé Tygry Liberec, tentokrát sérii ovládli 4:1 na zápasy. Poslední krok v cestě za Masarykovým pohárem udělali svěřenci trenéra Václava Varadi vítězstvím 3:0 v domácí Werk Areně, rozhodující mistrovský gól vstřelil ve druhé třetině z přesilovky Jack Rodewald.

Práce skončila? Ne, slyšel Král a bleskově vyměnil Kometu za Toronto. Teď sní o NHL

1. dubna 2021 11:32

Ve čtvrtfinále extraligového play-off dostala Kometa Brno od Třince výprask 0:4 na zápasy. Mladý bek Filip Král však dlouho nesmutnil. Už večer v den vypadnutí se podíval do e-mailové schránky, kde nalezl radostnou zprávu. „Chceme tě vidět v Torontu,“ přečetl si 21letý hokejista. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví o expresním přesunu do zámoří a výzvě, která ho čeká v organizaci Maple Leafs. Po karanténě začne svůj boj o šanci v NHL ve „farmářském“ týmu Marlies.