CNN Prima News HC Sparta Praha

HC Sparta Praha

Výpis příspěvků ke štítku „HC Sparta Praha“

Pět let bez hokeje, devět operací. Přibyl nekonečný návrat nevzdal: Doufal jsem v zázrak

25. srpna 2022 07:59

Ne každý by měl svatou trpělivost se svým tělem a takové odhodlání nevykašlat se na kariéru jako Daniel Přibyl. Před šesti lety byl blízko dětskému snu – hokejovému království NHL. Ale koleno a kyčel začaly protestovat. Tak moc, že útočník nenastoupil do jediného zápasu celých 245 týdnů. Nekonečné trápení má happy end. Pražská Sparta se chystá na novou sezonu a rodák z Písku figuruje v jejích plánech. „Jsem vděčný, že vůbec můžu hrát,“ vypráví pro CNN Prima NEWS.

Exsparťanovi Hudáčkovi angažmá v KHL nesmrdí. Válka s námi hokejisty nesouvisí, říká

29. července 2022 06:23

Pro fanoušky Sparty se hokejový brankář Július Hudáček v uplynulé sezoně stal málem hrdinou. Až ve finále se musel pražský klub poklonit Ocelářům Třinec. Pro známého slovenského showmana tím však angažmá v české metropoli skončilo a nyní se výrazně přiblížil nové výzvě. Za nepochopení mnoha lidí se velmi pravděpodobně vrátí do KHL.

Kdo nahradí hokejového prezidenta? Seznam kandidátů je kompletní, o post usiluje šest mužů

8. června 2022 18:08

O post nového prezidenta Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) po Tomáši Královi se bude ucházet šest kandidátů – Petr Bříza, Otakar Černý, Alois Hadamczik, Dominik Hašek, Bedřich Ščerban a Jiří Šlégr. Svaz ve středu po jednání výkonného výboru potvrdil v tiskové zprávě, že jejich nominace předložily ve stanovené lhůtě oprávněné subjekty, jimiž jsou členské kluby a krajské výkonné výbory ČSLH. Jakou profesní zkušenost mají jednotliví kandidáti za sebou?

Richter po USA: Blümel obrovským překvapením. Ale nedokážu pochopit chování rozhodčích

23. května 2022 19:21

Nebyla to žádná pastva pro oči, kterou byste si museli pouštět znovu a znovu. Ale nejdůležitějším rezultátem zápasu mezi Českem a USA na mistrovství světa v hokeji je fakt, že národnímu týmu přinesl tři body. A tím pádem i jistotu povinného postupu do čtvrtfinále. Po duelu přidal své postřehy pro CNN Prima NEWS Pavel Richter, bývalý útočník především pražské Sparty, který na světových šampionátech posbíral všechny odstíny medailí.

Jandač: S Jalonenem ztrácíme českou identitu. Ale co dělat, když ostatní nemají „koule“?

23. května 2022 14:35

Na tvrzení, zda mise Kariho Jalonena u české hokejové reprezentace nabírá správný směr, si je ještě třeba počkat. Minimálně do čtvrtfinále mistrovství světa, kde se vždy rozhoduje o úspěchu, respektive neúspěchu. Bývalý trenér národního týmu Josef Jandač je ale přesvědčen, že nebylo třeba sahat po zahraničním kouči. V pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS dodal, že leckoho z domácích lodivodů mohl odrazovat obrovský tlak.