reklama
CNN Prima News hlediště

hlediště

Výpis příspěvků ke štítku „hlediště“

Koncerty, poutě a slavnosti. Kde si můžete dát pivo a proč nesmíte jíst v hledišti?

10. června 2021 06:03

Celé Česko se těší na léto, rozvolnění kultury a na to, že si užije venkovní koncerty, divadelní představení nebo sportovní závody. I v rámci takových akcí ale zatím platí hygienická omezení. Mezi nejpřísnější patří povinnost nosit roušku a zákaz pití a jídla v hledišti. Problém je ale v tom, co přesně hlediště představuje. Vládní nařízení je v této definici totiž velmi vágní a složité je to i s akcemi, kde hlediště není.

Vláda povolila akce pro 500 lidí. Kina nemusí dodržovat rozestupy v hledištích

1. června 2020 19:48

V další vlně uvolňování pravidel přijatých kvůli epidemii koronaviru vláda rozhodla, že od 8. června se budou moci konat akce pro maximálně 500 osob. Divadla, kina či koncertní sály budou moci zrušit rozestupy v hledištích, kdy musela mimo jiné nechávat neobsazované celé řady. Uvedl to dnes po jednání kabinetu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Koronavirus a fotbal: Hráčům fandily v hledišti erotické panny

18. května 2020 14:20

Sport ve světě začíná po více než dvou měsících klinické smrti ožívat. Zápasy se však zatím odehrávají pouze na prázdných stadionech. Pořadatelé si kladou otázku, jak zlepšit atmosféru při zápasech bez diváků. Fotbalový klub FC Soul při posledním ligovém utkání umístil do hlediště místo běžných figurín panny připomínající erotické pomůcky.

reklama