hokejová extraliga

Výpis příspěvků ke štítku „hokejová extraliga“

Hokejová Plzeň uzavřela s fanoušky unikátní sázku. Chce je přilákat zpět na stadion

16. října 2021 11:40

Hokejové týmy pořádně odskákaly nejtužší koronavirové časy – povolená návštěva v krytých halách byla žádná nebo minimální. A příjmy ze vstupného logicky zrovna tak. Proto v extraligových organizacích zavládla euforie, když se před sezonou 2021–2022 dozvěděly, že tribuny se mohou kompletně zaplnit. Jenže čtvrtina soutěže je prakticky pryč a žádný hlad po vstupenkách nenastal. Jedním z klubů, který nad nezájmem fanoušků kroutí hlavou, je Škoda Plzeň.

Nehrál pět minut, takže kontumace. Hokejový tým doplatil na striktní pravidlo o mladících

15. října 2021 12:57

Tlak na to, aby v tuzemské extralize nastupovali mladí hokejisté a rozvíjel se co nejdříve jejich talent, není nijak velký. To v Kazachstánu momentálně platí v této oblasti dost striktní pravidla, o čemž se přesvědčili zvlášť důkladně v týmu Karaganda. I když minulý týden porazili v prodloužení Atyrau 4:3, ve výsledkové listině jí nakonec náleží kontumační prohra 0:5. Nepěkný výsledek si připsala kvůli tomu, že nedala jednomu ze svých hráčů dostatečný prostor.

Gólový festival s xenofobní kaňkou. Trhák mezi Spartou a Třincem pokazili „polský Židi“

18. září 2021 11:54

Byl to šlágr se vším všudy. Páteční zápas dvou zřejmě nejambicióznějších týmů hokejové extraligy Sparty a Ocelářů Třinec přinesl 11 gólů, po vítězství 7:4 se domů vraceli spokojení Slezané. Utkání obnášelo na ledě mnoho emocí, což se také přelilo na tribuny, které se v pražské O2 areně divákům otevřely takřka po roce. Znepokojivé pokřiky části sparťanských fanoušků kazí sportovní zážitek.

Někdy ani nemám čas trénovat, říká k vytíženosti Jágr. Jsem platnější majitel než hráč

9. září 2021 17:28

Zranění z přípravy zahaluje start Jaromíra Jágra do nové sezony extraligy do nejistoty. Pokud legendární „osmašedesátka“ nastoupí a vydrží do února, splní kdysi trochu úsměvný slib, že bude hrát do 50 let. Sám ale říká, že se nyní cítí daleko více jako funkcionář než jako hráč. „Někdy skoro ani nemůžu na trénink jít, protože mám jiné záležitosti,“ řekl Jágr v rozhovoru pro iDNES.cz.

Oceláři slaví třetí titul v historii. Třinec ovládl finále už po pátém zápase

26. dubna 2021 19:20

Hokejovými mistry České republiky jsou opět třinečtí Oceláři. Netypickým způsobem obhájili titul po dvou letech, protože minulá sezona extraligy se vinou pandemie nedohrála. Stejně jako předloni ve finále porazili Bílé Tygry Liberec, tentokrát sérii ovládli 4:1 na zápasy. Poslední krok v cestě za Masarykovým pohárem udělali svěřenci trenéra Václava Varadi vítězstvím 3:0 v domácí Werk Areně, rozhodující mistrovský gól vstřelil ve druhé třetině z přesilovky Jack Rodewald.

Třinec jde za Libercem do finále extraligy. Sedmý zápas s Boleslaví rozsekl Růžička

15. dubna 2021 21:35

S Libercem se ve finále play-off hokejové extraligy střetne Třinec. Stejně jako semifinále mezi Bílými Tygry a Spartou Praha musel i sérii mezi Oceláři a Mladou Boleslaví rozhodnout sedmý duel. Třinečtí slaví postup do přímého souboje o Masarykův pohár poté, co doma porazili „Bruslaře“ 3:0. Kardinální trefu obstaral ve 47. minutě z přesilovky Martin Růžička, další dvě branky padly ve Werk Areně do prázdné brány.

Sparta velký obrat nedokonala. Do finále hokejové extraligy míří liberečtí Bílí Tygři

15. dubna 2021 19:18
Aktualizováno

Vítěz základní části hokejové extraligy Sparta Praha nepřeměnila svoji stíhačku v semifinále play-off ve fantastický obrat. V sérii s Bílými Tygry z Liberce zvládla vymazat vedení Severočechů 3:0 na zápasy a vynutila si sedmé utkání. Rozhodující klání v pražské O2 Areně ale dopadlo lépe pro svěřence trenéra Patrika Augusty, kteří postupují do finále po výhře 2:1. O vítěznou trefu se ve druhé třetině postaral Adam Najman.

Fantastický obrat Komety proti Vítkovicím. Extraligové čtvrtfinále je kompletní

16. března 2021 23:41

Hokejisté Komety Brno dokonali obrat předkola play-off hokejové extraligy a mohou se začít připravovat na čtvrtfinále. V sérii hrané na tři vítězné duely už Brňané prohrávali 0:2, ale poté ovládli tři zápasy v řadě a postoupili mezi elitní osmičku soutěže. V dalším kole na ně čekají hokejisté Třince, kteří jako druhý tým po základní části nemuseli předkolo absolvovat. Boje o semifinále začínají ve čtvrtek utkáními Mladé Boleslavi s Pardubicemi a Liberce s Hradcem Králové.