CNN Prima News Horní Počernice

Horní Počernice

Výpis příspěvků ke štítku „Horní Počernice“

V Praze se srazily dva nákladní vlaky, jedna z lokomotiv vykolejila. Na místě byl zraněný

10. března 2022 11:00
Aktualizováno

Na trati mezi stanicemi Praha-Vysočany a Horní Počernice se ve čtvrtek dopoledne srazily dva nákladní vlaky. Jedna z lokomotiv vykolejila, provoz v místě nehody byl do odvolání zastaven, uvedla na Twitteru Správa železnic. Pražská záchranná služba ošetřila šestapadesátiletého muže, kterého s bolestí zad odvezla do nemocnice. Další tři lidi vyvázli z nehody bez zranění. Podle prvních informací jeden ze strojvůdců zřejmě projel návěstidlo v poloze Stůj zakazující jízdu.

Dva Ukrajinci jsou podezřelí z pokusu o vraždu v Praze. Předtím napadli dalšího muže

9. listopadu 2021 23:59

Dvojice Ukrajinců podezřelá z pokusu o vraždu v pražských Dolních Počernicích údajně v Praze napadla několik dní před zmíněným činem i dalšího muže. Při potyčce 28. října ale dvojice nezranila napadeného tak vážně jako mladíka, kterého pak podezřelí zbili 31. října, oznámila mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová. Napadení, které předcházelo pokusu o vraždu, prověřují policisté jako trestný čin výtržnictví. Po podezřelých nadále pátrají.

Úleva pro řidiče. D11 na Prahu je opět průjezdná, v opačném směru ji otevřou až ráno

26. července 2021 06:10
Aktualizováno

Dálnici D11, která byla od sobotního odpoledne uzavřená kvůli demolici mostu na okraji Prahy, byla v pondělí vpodvečer znovu otevřená ve směru do hlavního města. Původně měly bourací práce skončit v neděli ráno, zkomplikovalo je ale velké množství výztuže nezanesené v dokumentaci. Ministerstvo dopravy chce najít a potrestat viníka, který stojí za velkým zdržením.

Ujížděl na červenou a odmítal zastavit. Ten samý kousek zopakoval i další den

3. března 2021 18:11

Policisté v úterý v pražských Horních Počernicích pronásledovali řidiče, který odmítal zastavit. Při snaze zastavit ho ale posádka nabourala, střetla se s jiným automobilem. Ujíždějícího šestadvacetiletého muže se přesto policistům podařilo zadržet. Nikdy nevlastnil řidičský průkaz a odmítl test na drogy. Jeden trest mu nestačil, ve středu ho policie pronásledovala znovu.

Dvě smrtelné nehody u Prahy. Řidiči osobního automobilu a kamionu zemřeli na místě

24. listopadu 2020 16:25
Aktualizováno

Při nehodě na dálnici D8 u Zdib u Prahy zemřel v úterý odpoledne řidič osobního auta. Dálnice je ve směru na Prahu uzavřená. Jedná se už o druhou smrtelnou nehodu v jeden den, ráno střet dvou nákladních vozidel uzavřel Pražský okruh u Horních Počernic směr Brno. Jedenačtyřicetiletý řidič jednoho z nich zůstal v autě zaklíněn a zraněním podlehl. Krátce na to se stala nehoda i ve druhém směru, tam ale mrtví hlášení nebyli. Po odstranění následků dopravních nehod je Pražský okruh v obou směrech průjezdný.