hotel

Výpis příspěvků ke štítku „hotel“

Nefunguje topení, jdu do hotelu. Influencerka se chlubila luxusem, zavalila ji kritika

27. listopadu 2022 06:54

Britská influencerka Lydia Millenová sdílela na sociálních sítích video, ve kterém si stěžuje, že jí nefunguje topení, a proto jde do hotelu. To by asi nikomu nevadilo, kdyby však nešlo o luxusní londýnský hotel Savoy a Millenová se ve videu nezačala chlubit s luxusními značkami svého oblečení, jehož cena přesahovala stovky tisíc korun.

Noc v kontejneru za pět tisíc. Katar nahání fanoušky do vesnice, která připomíná stavbu

10. listopadu 2022 16:48

Kvůli své astronomické cenovce 220 miliard dolarů je nadcházející mistrovství světa v Kataru považované za šampionát ve znamení luxusu. K vidění budou hypermoderní klimatizované stadiony, ubytování pro bohaté na monstrózní lodi, na druhé straně i kontejnerová řešení pro desetitisíce fanoušků z důvodu nedostatečných kapacit hotelů.

Sledujte Hlavní zprávy: Nová praxe hotelů, zaplaťte ubytování a zvlášť i energie

23. října 2022 18:40

Zaplaťte zvlášť ubytování a k tomu ještě za spotřebovanou energii. Stále častější praxe penzionů a hotelů na horách. Umožňuje jim to držet ceny ubytování na téměř stejné úrovni jako vloni a návštěvníky hor nutí šetřit. Jak krok hodnotí hoteliéři a zákazníci? To se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55

Aqualand Moravia hodnotí letní sezónu, do aquaparku dorazilo více než 250 tisíc lidí

19. září 2022 10:30

Jihomoravský aquapark Aqualand Moravia se začátkem školního roku ukončil letošní letní sezónu. Celková návštěvnost během července a srpna přesáhla 250 tisíc návštěvníků. Čísla jsou srovnatelná s předchozím rokem. Oba poslední roky tak během léta překonaly všechny roky před začátkem pandemie. Téměř plnou obsazenost během léta hlásí také hotel Aqualand Inn, který je hned vedle. Aktuálně aquapark přechází na start wellness sezóny. Vstupuje do ní s propojením obou wellness pater a s levnějším vstupným. Oproti předchozímu roku lidé ušetří i více než 250 korun na jednom lístku.