reklama

hotel

Výpis příspěvků ke štítku „hotel“

Nelidské, kritizovala pořadatele olympiády sportovkyně. Týden čekala na čerstvý vzduch

Že není olympijská karanténa po pozitivním testu na koronavirus žádný med, tvrdilo už více sportovců. Nizozemská skateboardistka Candy Jacobsová ale zatím zkritizovala pořadatele nejtvrději. Nebála se použít ani označení „nelidské podmínky“. Z českých sportovců museli do tokijské karantény třeba beachvolejbalisté Ondřej Perušič a Markéta Nausch Sluková.

Snažili se mě vydírat. Ženatý fotbalista Wayne Rooney si měl užívat s blondýnkami

Fotbalová hvězda Wayne Rooney se obrátila na policii kvůli pokusu o vydírání. Právě to mělo předcházet zveřejnění fotografií, na nichž si užívá v luxusním klubu Chinawhite se třemi mladými blondýnkami. Jednou z nich je i známá snapchatová modelka Tayler Ryanová. Na sociálních sítích se nyní řeší, zda nebyl současný trenér klubu Derby County své lásce ze střední nevěrný.

Skandál na náboženském festivalu: Pár při vášnivém sexu viděly z ulice stovky lidí

Tradiční náboženský festival, kdy se stovky lidí sejdou u příležitosti výročí založení paláce Čching-šan v tchajwanském hlavním městě Tchaj-pej, nechtěně narušila dvojice z hotelového pokoje. Zatímco kolem budovy procházely stovky věřících, pár se bezstarostně oddával sexu. Překvapení však nastalo v momentě, kdy procházející zvedli hlavy – v desátém patře spatřili pár zabraný do milostných her. Stál totiž přímo u okna a nechal rozsvíceno.

V pokoji hotelu nainstaloval kameru a sledoval ženu. Zaměstnanci hrozí dva roky vězení

Až dva roky vězení hrozí jednapadesátiletému muži, který jako zaměstnanec jednoho z hotelů v Karlových Varech nainstaloval do koupelny pokoje minikameru. Čtyřiadvacetiletá cizinka, která tam pobývala, si jí všimla. Muž je podezřelý ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a poškození cizích práv, informoval karlovarský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

reklama