hotel

Výpis příspěvků ke štítku „hotel“

Město, které léčí už jen tím, že se v něm nadechnete. Co všechno nabízí Mariánské Lázně?

Ať už ve svém volném čase vyhledáváte historii, romantiku, relax, potřebujete podpořit zdraví a posílit tělo či snad sníte o naplnění všech zmíněných potřeb najednou, víme, kde se toho dočkáte – v Mariánských Lázních. O nevelkém a relativně mladém západočeském městě jste jistě slyšeli mockrát. Ale zažili jste ho? Už pouhé nadechnutí tady prý léčí.

Pozor na rozdíl mezi kreditní a debetní kartou. Na problém narazíte třeba v autopůjčovně

Řadu Čechů mohou v zahraničí čekat nemalé komplikace, pokud si neuvědomí, jaký je rozdíl mezi kreditní a debetní kartou. Přestože lidé často o své platební kartě hovoří jako o „kreditce“ v drtivě většině případů nosí v peněžence pouze „debetku“. Pokud lidé kreditní kartu ve skutečnosti nemají, může je čekat nemilé překvapení, například když si budou chtít na zahraniční dovolené půjčit automobil.

Otrava jídlem v Chorvatsku. Potíže z letoviska oblíbeného i mezi Čechy hlásí dvě desítky lidí

Zhruba 20 hostů chorvatského hotelu Adria vo Vela Luka na ostrově Korčula postihla otrava, zřejmě jídlem. Lidé, kteří tamní kuchyně využili, si následně stěžovali na nesnesitelné bolesti doprovázené zvracením, průjmy a teplotami, přičemž jedna z žen měla horečku až 40 stupňů. Píše o tom tamní web Jutarnji.hr. Hotel však otravu jídlem popírá a k situaci přistupuje, jako by se jednalo o virus.

Soutěžte o cenami nabitý balíček od Aqualandu Moravia

Showtime si společně s Aqualandem Moravia pro vás připravili soutěž. Máte rádi vodní radovánky bez ohledu na roční období? Pokud ano, jeden z vás má teď možnost získat dárkový poukaz od Aqualandu Moravia, který obsahuje - pobyt na jednu noc pro dvě osoby v hotelu Aqualand INN v pokoji kategorie Superior, včetně snídaně, neomezeného vstupu do aqualandu, Wellness Forum Romanum a Pálava Wellness. Stačí nám je správně odpovědět na soutěžní otázku níže.

Na ostrově Euboia se zřítilo letadlo řeckých hasičů. Posádka nepřežila

Na řeckém ostrově Euboia se poblíž města Karystos zřítilo letadlo hasičů, které zasahovalo proti lesním požárům. Dvoučlenná posádka letadla tragicky zemřela, informoval mluvčí generálního štábu řeckého letectva Sotirios Maggotsios. Čeští turisté, kteří byli nuceni ze svých hotelů prchnout před plameny, popsali své Cestovní kanceláře postupují podle krizového scénáře a další turisty posílají pouze do bezpečných oblastí Rhodu. Hasiči v Řecku se stále snaží získat pod kontrolu celkem 82 požárů po celé zemi. Až 64 z nich vypuklo v neděli, která byla v zemi zatím nejteplejším dnem letošního léta.

První reakce po návratu z Řecka: Nikdo nám nepomohl, místní to nemají pod kontrolou

Museli jsme se evakuovat sami. Nikdo nám nepomohl, řekla štábu CNN Prima NEWS jedna z turistek, která se vrátila z ohnivého pekla, jež zachvátilo řecký ostrov Rhodos. Další Češi si stěžovali na zmatky v celém Řecku, jiní na špatnou spolupráci s delegáty cestovních kanceláří. Ty ale ujišťují, že dělají vše, aby se situace zvládla co nejhladším způsobem.