CNN Prima News Houston

Houston

Výpis příspěvků ke štítku „Houston“

Hudební scéna v šoku. Zastřelili slavného rappera, chvíli před smrtí vydal nový klip

1. listopadu 2022 16:04

Americká hudební scéna je v šoku. Ve věku 28 let zemřel rapper Kirshnik Khari Ball, známý pod pseudonymem Takeoff, který se proslavil zejména v kapele Migos. Mladého umělce zastřelil dosud neznámý pachatel v bowlingovém centru v Houstonu, když hrál kostky. Právě tam trávil Takeoff s dalšími členy kapely čas na soukromé party. Jen pár hodin před smrtí zveřejnil novou skladbu.

Brutální útok v texaské škole nepřežilo 19 dětí a dva dospělí. Útočníka policie zastřelila

24. května 2022 22:28
Aktualizováno

Nejméně 19 dětí a dva dospělé zabil v úterý střelec vyzbrojený dvěma útočnými puškami na základní škole v texaském městečku Uvalde, které se stalo dějištěm další z dlouhé řady hromadných vražd na veřejných místech ve Spojených státech. Informovala o tom místní policie, která předtím útočníka zabila.

V amerických městech se protestuje. Do ulic vyšly tisíce zastánců práva na potrat

8. května 2022 04:33

V řadě amerických měst v sobotu vyšly do ulic tisíce zastánců práva na potrat. Reagují tím na uniklý návrh stanoviska nejvyššího soudu, které by zrušilo dosavadní legalizaci interrupcí na federální úrovni. Protestující se shromáždili v Chicagu, Atlantě nebo Houstonu a demonstrace pokračovaly i před budovou nejvyššího soudu ve Washingtonu, napsala agentura AP.