CNN Prima News hudební skupina

hudební skupina

Výpis příspěvků ke štítku „hudební skupina“

Kapela Kiss otevřela bránu k nesmrtelnosti. Show završili její avataři, šlehaly blesky i oheň

Charakteristické vypláznuté jazyky a namalované obličeje. O víkendu zahrála v New Yorku legendární rocková kapela Kiss svůj poslední koncert. Rozlučkovou akci přitom zakončili gestem, které pravděpodobně zajistí jejich nesmrtelnost, alespoň tu digitální. Když čtveřice odcházela z pódia Madison Square Garden, nahradily členy kapely jejich digitální projekce – ty show zakončily skladbou God Gave Rock'n'Roll to You. Píše o tom BBC.

Slavíky ovládla Farna, sošku získal i Ztracený, Kabát a Balonová. Síň slávy přivítala Neckáře

Absolutní vítězkou letošní ankety Český slavík se stala Ewa Farna. V kategorii zpěvaček se za ní umístily Lucie Bílá a Monika Absolonová. V kategoriích skupin i zpěváků se vítězné pořadí oproti loňsku nezměnilo. První místo si odnesla kapela Kabát, za ní skončily skupiny Mirai a Kryštof. Mezi zpěváky zabodoval Marek Ztracený před Vojtěchem Dykem a Richardem Krajčem. Do Síně slávy Českého slavíka vstoupil Václav Neckář. Cenu za objev roku dostala Tereza Balonová. Ocenění v 61. ročníku ankety převzali hudebníci v pátek večer v pražském Foru Karlín.

Sex, drogy nebo alkohol? Patrik Malý vydává provokativní singl Cukr

Nový talent české popové scény Patrik Malý vydává další hudební videoklip s názvem „Cukr“. Zpěvák s charakteristicky barevným hlasem a českými texty zpívá o skrytých touhách v každém z nás. Nový singl je dostupný na všech streamovacích platformách a na YouTube. Po vystoupeních jako předkapela pro umělce Chinaski, Pokáč, Mig21 nebo UDG, vystoupí Malý živě na svém debutovém koncertě 24. ledna v pražském Café V lese.

Další sexuální skandál slavných. Frontmana kapely Guns N' Roses obvinila modelka z napadení

Bývalá modelka Sheila Kennedyová ve středu u soudu obvinila frontmana rockové kapely Guns N' Roses Axla Rose, že ji v roce 1989 v hotelovém pokoji v New Yorku sexuálně napadl. Rose čelil obvinění z domácího i sexuálního násilí v minulosti několikrát, připomíná magazín Rolling Stone. Kennedyová uvádí, že po incidentu trpěla symptomy podobnými posttraumatické stresové poruše, úzkostmi a depresí, které poškodily její kariéru. Zpěvákův advokát se k případu zatím nevyjádřil.

Nová píseň Beatles je nebeská, pějí chválu odborníci. Lennonův hlas ladila umělá inteligence

Více než půlstoletí po rozpadu kdysi nejslavnější kapely světa Beatles vyšla její píseň Now and Then. Dlouhá léta ležela v archivu, díky novým technologiím se však k ní nyní podařilo přimíchat hlas Johna Lennona a ve čtvrtek poprvé spatřila světlo světa. Britští hudební publicisté v nahrávce vidí její symbolickou hodnotu a neřadí ji mezi ty nejlepší z dílny liverpoolské čtveřice. Píseň je však přijímána s nadšením. Líbí se nejen fanouškům, ale třeba i bývalému zpěvákovi slavné kapely Oasis Liamu Gallagherovi.