reklama
CNN Prima News hudební skupina

hudební skupina

Výpis příspěvků ke štítku „hudební skupina“

Pokud si kapela nerozumí, projeví se to v písničkách, říká frontman kapely Tata Bojs

19. února 2021 21:39

Frontman kapely Tata Bojs Milan Cais míní, že on-line koncerty nemají budoucnost. Přesto na neděli 21. února chystá druhý virtuální koncert, který spojí se křtem již desáté desky s názvem „Jedna nula“. Díky němu je kapela v mentálním pohybu a mají bod, ke kterému se mohou upínat. „Skočili jsme do toho rovnýma nohama. Bude to živočišný koncert,“ sliboval v Interview na CNN Prima NEWS Cais.

Zemřel zakladatel skupiny Pacifik, autor trampských hitů Tony Linhart

8. ledna 2021 18:33

Ve věku osmdesáti let dnes zemřel Antonín (Tony) Linhart, folkový a trampský kytarista, zpěvák a písničkář, zakladatel skupiny Pacifik. Zprávu o jeho úmrtí oznámilo Country Radio, kde Linhart působil jako moderátor. Spolu s bratry Wabim a Mikim Ryvolovými, Kapitánem Kidem nebo Honzou Vyčítalem patřil Tony Linhart ke generaci tvůrců a interpretů tradiční trampské písně.

Macháček o nové desce MIG 21, premiéře videoklipu Hej kámo! i kapele v době covidu

16. listopadu 2020 12:19

Hudební skupina MIG 21 vydala nové dvojalbum Hity a rarity a v pondělí večer zveřejní na YouTube nový hudební videoklip Hej kámo!, jehož exkluzivní ochutnávka zazněla v pořadu Nový den CNN Prima NEWS. „Myšlenkou té písně je, že mejdan smrtí nekončí. Vznikla z touhy po tom se zase setkávat a žít jako dřív, tančit a pít,“ uvedl frontman kapely Jiří Macháček.

reklama