CNN Prima News hudebník

hudebník

Výpis příspěvků ke štítku „hudebník“

Známý rapper brutálně zkopal svou přítelkyni, ukazují záběry. Měl ji i nutit k sexu s jinými

Videozáznam z bezpečnostních kamer zachycuje, jak americký rapper Sean „Diddy“ Combs během hádky strká, kope a táhne po zemi svou tehdejší přítelkyni Cassie Venturovou. To potvrzuje její tvrzení v nyní uzavřené žalobě, kterou na hudebníka podala. Záběry exkluzivně získala americká CNN. Venturová tvrdí, že byla ze strany Combse vystavena násilí dlouhodobě. Americký rapper čelí dalším pěti nesouvisejícím žalobám ze zločinů sexuální povahy.

Děsivé detaily úmrtí zpěváka Imricha. Zemřel v místě, kde spáchala sebevraždu Bartošová

Hudební svět o víkendu zasáhla smutná zpráva. Na facebookovém profilu zpěváka kapely Abraxas nebo skupiny Tango Miroslava Imricha se objevila informace o jeho úmrtí. Web Headliner nejprve informoval, že hudebník zemřel v nemocnici ve věku 71 let. Později ale vyšlo najevo, že ho policisté našli mrtvého na železniční trati v pražské Uhříněvsi. Právě v těchto místech spáchala 29. dubna 2014 sebevraždu Iveta Bartošová.

Zemřel slavný slovenský zpěvák Grúň. Loučím se s vámi, napsal fanouškům před pár dny

Zemřel oblíbený slovenský zpěvák Dušan Grúň, píše web Topky.sk. V sobotu hudebník napsal na sociální sítě, že je na tom zdravotně velmi špatně. Zřejmě se připravoval na nejhorší, protože se v příspěvku loučil se svými fanoušky. Úmrtí potvrdila zpěvákova manželka Majka. Mezi jeho nejznámější hity patřily písně jako: Malvína, Plavovláska, Butterfly, Starý rodný dom či Hviezdy spod tvojich rias.

Habera: Pellegrini a Korčok se zas tak neliší. Některé věci mě štvou, až se chytám za hlavu

Zpěvák Pavol Habera se nebojí veřejně vyjádřit svůj názor na politiku. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS promluvil na téma prezidentských voleb na Slovensku, při nichž se bude o víkendu rozhodovat mezi Peterem Pellegrinim a Ivanem Korčokem. Habera vysvětlil, proč dává svůj hlas právě Korčokovi. „Problém je v tom, že Pellegrini je v koalici,“ řekl s tím, že jinak nejsou od sebe moc odlišní.

Rána pro hudební fanoušky: Zemřel ikonický zpěvák Carmen, natočil hit k Hříšnému tanci

Hudební svět po celém světě truchlí. Ve věku 74 let zemřel zpěvák a frontman kapely Raspberries Eric Carmen. O smrti hudebníka, který se na sólové dráze proslavil hity All By Myself či Hungry Eyes ze slavného filmu Hříšný tanec, informovala jeho manželka Amy. Podle jejích slov odešel ze světa ve spánku během víkendu. O smutné události píše web TMZ.

Ivan Hlas exkluzivně o boji s rakovinou: Dost drsné chvíle. Hrozilo, že už nikdy nebudu mluvit

Zpěvák Ivan Hlas v exkluzivním rozhovoru s Martinou Jandovou pro Showtime promluvil o období, kdy se léčil s rakovinou hlasivek. „Chvíli to bylo dost drsné,“ řekl hudebník. Po operaci, kterou musel podstoupit před několika lety, se mu stále špatně mluví, mnohem lépe mu prý jde zpívání. Také zmínil, jak moc důležitá je pro něj jeho rodina, prozradil, že se stal pradědečkem a nastínil, co plánuje na své sedmdesátiny.