Ibiza

Výpis příspěvků ke štítku „Ibiza“

Hledá se „party špion“. Policie na Ibize nezvládá kontrolovat zakázané večírky

3. srpna 2021 08:44

Policie na španělském ostrově Ibiza shání cizince mezi 30 a 40 lety věku do nového týmu, jehož úkolem bude tajně pronikat na soukromé večírky. Na těch návštěvníci porušují koronavirové restrikce a policisté je odmítají déle tolerovat. Důvodem je fakt, že od července na ostrově strmě stoupá denní počet nakažených a nyní dosáhl dokonce druhé nejvyšší úrovně od začátku pandemie.

Po roce skrývání v Německu zatkli možného strůjce aféry, která položila vládu

11. prosince 2020 08:04

Údajný strůjce aféry kolem bývalého předsedy rakouských Svobodných Heinze-Christiana Stracheho byl po roce skrývání zatčen v Německu. Informoval o tom rakouský deník Die Presse. Aféra otřásla alpskou zemí a v květnu 2019 vedla k pádu koaliční vlády lidovců se Svobodnými. Julian H. čelí obvinění z nezákonného pořízení zvukové a obrazové nahrávky politika na španělském ostrově Ibiza a rovněž z obchodu s téměř třemi kilogramy kokainu.

Dva Skoti si večer zašli na jedno pivo. Ráno se probudili na španělské Ibize

11. července 2020 19:20

Devatenáctiletý instalatér Brad Duff ze skotského města Dundee navštívil v neděli večer svého kamaráda Reeceho Lornieho. Když pokročila noc, opilý tandem se zničehonic rozhodl, že si koupí letenky na Ibizu. Za pár hodin už si kamarádi užívali party na španělském ostrově. Pak přišlo ráno. A Brad v kocovině zjistil, že kvůli výletu přišel nejen o dost peněz, ale i o přítelkyni.