reklama
CNN Prima News Jakub Prachař

Jakub Prachař

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Prachař“

Prachař pohořel a nepoznal svou novou lásku. Jak reagovala sama Sandeva?

3. září 2021 22:24

V novém televizním pořadu televize Prima Inkognito, hádají známé osobnosti nejrůznější profese, ale i exkluzivní VIP hosty. Ve čtvrtek mezi hádající čtveřici zasedl i Jakub Prachař, který naprosto pohořel. I přes nápovědy nepoznal, že hádá svou hereckou kolegyni ze seriálu Dvojka na zabití a partnerku Sáru Sandevu. „To je nespravedlnost,“ čertil se po sundání škrabošky.

Hvězdná sezóna na Primě: V nových seriálech si zahraje Dolanský, Kostková či Prachař

21. července 2021 22:47

Připravte se na hvězdnou sezónu. Na obrazovkách televize Prima se diváci už na podzim dočkají nových seriálů. Nebude nouze o dramatické momenty, milostné zápletky a zajímavá rozuzlení. Ve třech nových seriálech si zahrají v hlavních rolích hvězdy jako Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek, Veronika Žilková, Jan Dolanský, Marek Němec, Pavel Řezníček či duo Sara Sandeva a Jakub Prachař.

Nová komedie Matky baví nejen matky, tvrdí producentka. Proč stojí za to film vidět?

28. června 2021 12:26

Do kin zamířila nová česká komedie Matky se Sandrou Novákovou, Gabrielou Marcinkovou, Jakubem Prachařem, Petrou Hřebíčkovou nebo Jiřím Langmajerem. „Když jsem si přečetla scénář, rozbrečela jsem se a řekla si, že tohle zažil někdo stejně jako já a musíme to udělat,“ řekla CNN Prima NEWS producentka filmu Monika Schwarz. Snímkem debutuje režisér Vojtěch Moravec.

reklama