CNN Prima News Jakub Prachař

Jakub Prachař

Výpis příspěvků ke štítku „Jakub Prachař“

Spor Hanychové a Soukupa o dceru skončil. O den dříve padl verdikt i v procesu s Prachařem

Influencerka Agáta Hanychová ve středu vyrazila k soudu s Jaromírem Soukupem, kde probíhalo jednání o úpravě styku a rodičovské odpovědnosti u jejich společné dcery Rozárky. Táhlé rozepře o nejmladší dceru Hanychové jsou ukončeny, protože soudkyně vynesla konečný verdikt. Pouhý den předtím, tedy v úterý, se uskutečnilo soudní líčení s Jakubem Prachařem o dceru Miu. I v tomto procesu padl verdikt.

Agátu Hanychovou skolila nepříjemná nemoc. Byla jsem celá zelená, tělo chtělo odpočinek, řekla

Influencerka Agáta Hanychová se na sociální síti Instagram v živém vysílání svým sledujícím svěřila, že ji trápí zdravotní potíže. Začátkem týdne ji skolila střevní chřipka. Nemoc chytla od syna Kryšpína, který ji přinesl ze školy. Přiznala ale, že její tělo odpočinek potřebovalo již delší dobu. Hanychovou totiž vyčerpávají nekonečné soudní spory s otci jejích dcer.

Ať žijí české soudy, napsala Hanychová. Rozčílila ji fotografie bývalého tchána i Soukupa

Influencerka Agáta Hanychová se rozhořčila na Instagramu, když zjistila, že otec jejího bývalého manžela David Prachař sdílel na sociální síti snímek dcery Mii, zatímco modelka má kvůli Jakubovi Prachařovi od soudu nařízený zákaz její fotky zveřejňovat. Naštvalo ji chování i Jaromíra Soukupa, kvůli němuž musí také dodržovat přísné podmínky, když on sám je porušuje.

Jakub Prachař si přivydělával háčkováním. Dosud nechápe, proč si ho Sara Sandeva vybrala

Moderátor a herec Jakub Prachař v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka zavzpomínal na dětství. Povyprávěl o tom, kdo ho z rodiny naučil háčkovat, čímž si pak mohl přivydělávat. „Háčkoval jsem hakisáky, prodával je za 250 korun,“ prozradil Prachař. Také připomněl, jak se dal dohromady se svojí partnerkou Sarou Sandevou a vysvětlil, proč jí radí, aby se s ním rozešla. Přiznal, že dosud nechápe, proč si ho půvabná herečka vybrala.

Hanychová obvinila Soukupa ze lží a vychválila svého expartnera Prachaře. Čím ji potěšil?

Agáta Hanychová se na sociální síti vyjádřila k tomu, že bývalý partner Jaromír Soukup poslal do jejího domu policii, aby zjistila, kdo se stará o jejich společnou dceru Rozárku. Známého podnikatele obvinila ze lží a osočila ho, že ubližuje její rodině. Naopak vychválila bývalého Jakuba Prachaře, který je podle ní fungujícím otcem jejich dcery Mii.

Jsem čím dál nerudnější, přiznává Kolečko. Prozradil, proč už se nesměje tolik jako dřív

Režisér a scenárista Petr Kolečko v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS přiznal, že s přibývajícím věkem pociťuje změny. Čím více stárne, tím více je jeho život smutný. Proto se snaží utíkat k práci, kde se prý alespoň zasměje. Promluvil také o tom, proč se téměř vůbec nezajímá o politiku. Kdyby se nad ní lidé nerozčilovali, měli by podle něj snazší život.

„Bertík“ byl náš miláček, splněný herecký sen. Na Lichého zavzpomínali Burešová i Prachař

Herec Norbert Lichý patřil k hercům, které televize Prima ráda obsazovala do svých vlajkových seriálů. Diváci ho mohli vidět jako detektiva Krátkého v seriálu Dvojka na zabití, jako úředníka Macátka z Ohnivýho kuřete, Herberta Ouška z Přístavu nebo Aleše Řeháka ze Slunečné. Přečtěte si o vzpomínkách, které na zesnulého herce mají jeho kolegové.