CNN Prima News Jaromír Blažek

Jaromír Blažek

Výpis příspěvků ke štítku „Jaromír Blažek“

Příliš sebevědomý Kolář? Ať se nemění, Slavia z jeho riskování jinak těží, říká Blažek

Hru nohama má výbornou, na svém postu nejlepší v tuzemské lize. To se o Ondřeji Koláři ze Slavie Praha traduje dlouho a opravdu v Česku těžko hledat gólmana, který by oporu mistra v tomto ohledu předčil. Problém je, že si možná Kolář věří občas až příliš, což červenobílé stálo za poslední týden dva laciné góly. K tématu se pro CNN Prima NEWS vyjádřila brankářská ikona Jaromír Blažek.

Blažek o bitvě s Anglií: Čekal jsem větší show. Na druhý poločas se nedalo dívat

Na první půli se ještě dalo koukat, na tu druhou už ne, zhodnotil poslední zápas českého národního týmu ve skupině na Euru proti Anglii bývalý brankář Jaromír Blažek. Chválil Tomáše Součka i Vaclíka, na straně soupeře se mu líbil například útočník Harry Kane. CNN Prima NEWS přináší pohled bývalého gólmana pražské Sparty, německého Norimberku a české reprezentace nejen na duel ve Wembley, který Angličané vyhráli 1:0, ale i na podivný formát šampionátu.

Brankář Blažek vzpomíná na nezdar Sparty se Žilinou: Den blbec a pak hned další

Čekání fotbalové Sparty Praha na Ligu mistrů se mění v nekonečný příběh. Nyní trvá už 16 let. Další šance dostat se do milionářské soutěže přijde nejdříve za rok. V srpnu 2010 bylo před pražským celkem poslední předkolo Ligy mistrů proti slovenskému klubu MŠK Žilina. Ideální soupeř, znělo ze všech koutů. „Cítili jsme, že bychom do skupiny mohli projít. Ale všechno dopadlo jinak,“ vrací se do hořké minulosti tehdejší sparťanský brankář Jaromír Blažek. Favorit hrubě selhal.