CNN Prima News Jiří Bartoška

Jiří Bartoška

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Bartoška“

Užijte si léto s Janou Paulovou, Terezou Kostkovou a dalšími hvězdami

Prestižní letní scéna Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží nám až do 6. září nabízí možnost setkat se v malebném prostředí Mahlerových sadů s těmi největšími hereckými a hudebními hvězdami. A to i v případě, že by nás znovu překvapil déšť. Tato scéna je totiž krytá lehkou střechou, nehrozí tedy, že by se rušilo představení z důvodu nepřízně počasí.

Křišťálový glóbus ve Varech dostal bulharsko-německý film Blažiny lekce režiséra Komandareva

Velkou cenu v hlavní soutěži karlovarského filmového festivalu v sobotu dostal bulharsko-německý film Blažiny lekce režiséra Stephana Komandareva. Za sociální drama zaměřené na zranitelnou generaci seniorů převzal režisér Křišťálový glóbus z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky. Velká cena hlavní soutěže je spojena s odměnou 25 tisíc dolarů (přibližně 600 tisíc korun) a patří rovným dílem režisérovi a producentovi filmu.

Kazma napálil českou filmovou elitu. Tajný zákop je součástí projektu ONEMANSHOW: The Movie

Oficiální tisková konference ohlášená k hvězdně obsazenému válečnému filmu Tajný zákop na festivalu v Karlových Varech nabrala nečekaný směr. Prominentní čeští herci Jiří Bartoška, Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Kryštof Hádek a Ondřej Sokol se na akci neobjevili. Místo nich se k překvapení všech zjevil Kazma a představil svůj nový film „ONEMANSHOW: The Movie“, který bude mít premiéru v českých kinech 17. srpna.

Modelka Pořízková ve Varech pobavila. Moje šaty? Podívej se sama, vyzvala reportérku

Karlovarský festival si nenechala ujít další filmová hvězda. Do lázeňského města v neděli zavítal francouzsko-švýcarský herec a režisér Vincent Pérez. Diváci si jej mohou pamatovat například z filmu Fanfán Tulipán, ve kterém zazářil po boku Penélope Cruzové. Do lázeňského města přijela také supermodelka Pavlína Pořízková, ta pobavila, když reportérku vyzvala, ať si sama zjistí, jakou značku šatů oblékla.