CNN Prima News Jiří Bartoška

Jiří Bartoška

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Bartoška“

OBRAZEM: Start filmového festivalu ve Varech. Hvězdy na červeném koberci vítaly davy

1. července 2022 19:07

Na zahájení 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary čekaly v pátek odpoledne u červeného koberce hotelu Thermal stovky lidí. Na první pohled jich ale bylo méně než v minulých letech. Důvodem bylo jednak chladné počasí, ale i to, že na zahajovací ceremoniál nebyla ohlášená žádná z hlavních hvězd letošního ročníku.

Sledujte příchod hvězd na červený koberec KVIFF: Dorazí del Toro, Schreiber i Bartoška

1. července 2022 16:47

V pátek odstartoval 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (KVIFF). Dění na místě sleduje reportérka CNN Prima NEWS Alex Hrdinová. Na červený koberec dorazí řada známých hvězd. Hlavními hosty letošního ročníku jsou australský herec Geoffrey Rush, americký herec a producent Benicio del Toro i americký herec a režisér Liev Schreiber. Chybět nebudou ani čeští umělci. Jejich příchod můžete sledovat v tomto článku.

Byli jsme rodina. Bartoška vyprovodil Zaoralovou na poslední cestě dojemnou řečí

21. března 2022 14:31

Melodie z jejího oblíbeného filmu Federica Felliniho Silnice a dojemná děkovná řeč dlouholetého přítele a kolegy Jiřího Bartošky vyprovodila v pondělí na poslední cestu filmovou odbornici a mnohaletou uměleckou ředitelku filmového festivalu v Karlových Varech Evu Zaoralovou. Zaplněná síň strašnického krematoria také zhlédla krátký snímek připomínající její dlouholetou práci pro propagaci filmu i karlovarský festival, v jehož čele s Bartoškou od půlky 90. let stála. Eva Zaoralová zemřela 10. března v 89 letech.