reklama
CNN Prima News Jiří Bartoška

Jiří Bartoška

Výpis příspěvků ke štítku „Jiří Bartoška“

V Thermalu respirátory neřešili. Hostům filmového festivalu hrozí až desetitisícová pokuta

28. srpna 2021 16:36

Se zahájením Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se strhla i vlna kritiky. Ve Velkém sále hotelu Thermal většina z 1200 hostů protikoronavirová opatření neřešila a roušky s respirátory nechala odložené. Za tento prohřešek nyní mohou dotyční dostat až desetitisícovou pokutu. Přestupek totiž řeší karlovarská hygienická stanice. S informací přišel Radiožurnál.

Frühlingová popírá kontakt s Deppem, hvězdného herce ale zve na kuře na paprice

27. srpna 2021 16:51

V uplynulých dnech českými médii projela informace, že zpěvačka Iva Frühlingová usiluje o setkání s hvězdným americkým hercem Johnnym Deppem. Prý se totiž znají z dob, kdy Češka působila ve Francii a účinkovala s Deppovou exmanželkou Vanessou Paradisovou. Nyní však Frühligová říká, že jde o počin její „šílené kamarádky“ a o akci prý neměla tušení. Deppa ovšem pozvala, ať přijede za ní na kuře na paprice. Ale bez knedlíků, pouze s rýží.

Kolečko o filmu Zbožňovaný: Inspiroval jsem se dědou. Oslovit Bartošku bylo drzé

24. srpna 2021 14:47

Proslavil se především jako scenárista odlehčených komedií, nyní se však Petr Kolečko podruhé v životě postavil za kameru a režíroval svůj nový film Zbožňovaný. Příběh o oblíbeném pediatrovi, který má jedinou vadu – záletné tendence, je přitom odkazem na jeho rodinu. „Film je částečně o mém dědovi, ten pro mě byl pro jednu třetinu filmu inspirací,“ uvedl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Kolečko přiznal, že oslovení prezidenta karlovarského festivalu Jiřího Bartošky bylo drzé.

Je to odpovědnost každého, reagoval Vojtěch na kritiku ve Varech. Respirátor prý měl

22. srpna 2021 16:21

Zahajovací večer filmového festivalu v Karlových Varech bude mít nejspíš dohru. Řada osobností na něm totiž porušila protikoronavirová pravidla, včetně samotného ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). Ten podle svých slov situace lituje, ale sám prý respirátor měl, stejně tak jeho manželka. Incidentem by se měla zabývat krajská hygienická stanice, řekl novinářům.

Když vládní pravidla neexistují. Vojtěch, Zaorálek či Bartoška neměli ve Varech respirátor

21. srpna 2021 23:40

Dlouho očekávaný zahajovací večer 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude nejspíše řešit hygiena. Do hlavního sálu hotelu Thermal dorazil již tradičně nespočet osobností včetně herců, lékařů nebo předních politiků. Jenže jak odhalují záběry z festivalu, respirátor měl na sobě málokdo. A to včetně ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO), který povinné nošení ochrany dýchacích cest ponechává v platnosti.

reklama