reklama
CNN Prima News Josep Maria Bartomeu

Josep Maria Bartomeu

Výpis příspěvků ke štítku „Josep Maria Bartomeu“

Dluhy, Messi pryč, dobročinnost hráčů. Kudy vede pro Barcelonu cesta z krize?

19. srpna 2021 13:49

Když v březnu proběhla v kancelářích stadionu Camp Nou policejní razie a zatkla i v tu chvíli už bývalého ředitele slavné Barcelony Josepa Mariu Bartomeua, bylo jasné, že k ideálnímu fungování měl klub daleko. To, co napáchalo předchozí vedení, může klub brzdit mnoho dalších let. Nejviditelnějším důsledkem posledních dní je odchod Lionela Messiho.

Messi dosáhl svého. Prezident fotbalové Barcelony podal demisi

27. října 2020 20:26

Josep Maria Bartomeu, šéf fotbalové Barcelony, v úterý rezignoval spolu s celým vedením katalánského velkoklubu. Bartomeu odstoupil, přestože ještě v pondělí tvrdil, že by ho „nic takového ani nenapadlo“. Za jeho demisí stojí špatné sportovní i ekonomické výsledky Barcelony, stejně jako nespokojenost největší hvězdy týmu Lionela Messiho.

Třesk v Barceloně: Vznikla zvláštní komise, o osudu vedení rozhodne hlasování

28. září 2020 21:33

Nedávný debakl v Lize mistrů s Bayernem Mnichov, nespokojený Messi a mizerná přestupová politika. To všechno vytváří čím dál větší tlak na vedení fotbalové Barcelony. Proto klub vytvořil komisi, která má posoudit, jestli je potřeba přistoupit k hlasování o vyslovení nedůvěry nejvyšším představitelům organizace v čele s prezidentem Josepem Bartomeuem. Ten však s jistotou příští rok ve své funkci skončí tak jako tak.

reklama