CNN Prima News Josep Maria Bartomeu

Josep Maria Bartomeu

Výpis příspěvků ke štítku „Josep Maria Bartomeu“

Bývalí šéfové Barcelony natírali „chamtivého“ Messiho: Hormonální trpaslík nás vydíral

Lionel Messi obléká druhou sezonu dres Paris Saint-Germain, nicméně je především legendou Barcelony. Za tento klub hrál 20 let, stal se nedotknutelným miláčkem a ikonou katalánské metropole. I když… V někdejším vedení Blaugranas se našli i tací, kteří měli tendenci nejdůležitější personou mančaftu pohrdat. Ostrá slova bývalých šéfů fotbalového kolosu na adresu Argentince zveřejnil deník El Periodico.

Když si Messi diktuje podmínky. Co všechno před oplakaným odchodem po Barceloně požadoval?

Barcelonu miluje. Když byl Lionel Messi loni v létě donucen kvůli svízelné finanční situaci klubu Katalánsko opustit, z jeho očí se valily slzy. Tato láska by ale zřejmě nefungovala, kdyby Blaugranas dlouhodobě nevyhovovali královským požadavkům malého velikána. Španělský deník El Mundo odhalil, co si Argentinec nadiktoval předtím, než odcházel do Paris Saint-Germain.

Messi dosáhl svého. Prezident fotbalové Barcelony podal demisi

Josep Maria Bartomeu, šéf fotbalové Barcelony, v úterý rezignoval spolu s celým vedením katalánského velkoklubu. Bartomeu odstoupil, přestože ještě v pondělí tvrdil, že by ho „nic takového ani nenapadlo“. Za jeho demisí stojí špatné sportovní i ekonomické výsledky Barcelony, stejně jako nespokojenost největší hvězdy týmu Lionela Messiho.

Třesk v Barceloně: Vznikla zvláštní komise, o osudu vedení rozhodne hlasování

Nedávný debakl v Lize mistrů s Bayernem Mnichov, nespokojený Messi a mizerná přestupová politika. To všechno vytváří čím dál větší tlak na vedení fotbalové Barcelony. Proto klub vytvořil komisi, která má posoudit, jestli je potřeba přistoupit k hlasování o vyslovení nedůvěry nejvyšším představitelům organizace v čele s prezidentem Josepem Bartomeuem. Ten však s jistotou příští rok ve své funkci skončí tak jako tak.