reklama
CNN Prima News kanalizace

kanalizace

Výpis příspěvků ke štítku „kanalizace“

Školy zkoumají splašky kvůli výskytu koronaviru. Snaží se tím bránit šíření nákazy

Městské části Praha 9 a Praha-Lysolaje od prvního školního dne monitorují odpadní vody kvůli možnému výskytu koronaviru v základních školách. Ve spolupráci s Pražskými vodovody a kanalizacemi chtějí získat okamžité informace o případném šíření nákazy. Pilotní projekt se týká celkem sedmi školských objektů, informoval Magistrát hlavního města Prahy.

Veškeré úkony rekonstrukce domu musí vycházet z projektu

Kompletní rekonstrukce domu, od A až do Z, je unikátní projekt, při kterém každý z nás vidí, jak je důležité, aby jednotlivé kroky na sebe navazovaly. Veškeré úkony musí být předem pečlivě promyšlené a vycházejí z projektu. Vzájemná souhra drobných prací i větších plánovaných oprav je nezbytností pro spokojené a vysněné bydlení.

Dívka zmizela při sáňkování, policisté mluvili o vraždě. Pak uslyšeli pláč z podzemí

Ruská prokuratura začala vyšetřovat okolnosti, za kterých ve městě Južno-Sachalinsku na ostrově Sachalin na ruském Dálném východu zmizelo pětileté dítě. Holčička se nakonec našla živá – v kanalizační šachtě, do níž se propadla, protože vstupu do kanalizace na plánovaném sídlišti chyběl poklop. Oznámila to agentura Interfax s tím, že dítě je nyní v péči lékařů.

reklama