CNN Prima News kapela

kapela

Výpis příspěvků ke štítku „kapela“

Blink-182 oznámili světové turné. Těšit se mohou i Češi, příští rok zahrají v O2 areně

13. října 2022 09:03

Americká punk rocková kapela Blink-182 se po téměř 10 letech vrací ve své původní sestavě a pro své fanoušky přichystala velkolepé překvapení. Punková trojice Mark Hoppus, Tom DeLonge a Travis Barker totiž v nadcházejícím roce vyráží na celosvětové turné, kdy jednou ze zastávek bude i Česko. Do pražské O2 arény zavítají 19. září 2023.

Covid coby tichý interpret. Neodradí nás, hlásí návštěvníci festivalů. Co na to imunolog?

13. srpna 2022 08:28

Již od konce června začali Češi utišovat svůj hlad po hudebních festivalech či venkovních divadelních scénách. Pandemii koronaviru mnozí strčili do pomyslné škatulky „neotvírat“ a rozhodli se užít si roky odkládané akce. Přesto se domů někteří vraceli s příznaky koronaviru. Ať už si byli návštěvníci rizika nákazy vědomi, nebo ne, prožitých chvil na eventech, které čítaly i desítky tisíc lidí, nelitují. Imunolog Václav Hořejší navíc míní, že si na vir ve společnosti musíme zvyknout.

Zemřela hvězda kapely Bon Jovi. Bez něj bychom nevznikli, truchlí kolegové

5. června 2022 23:02

Hudební scénu v neděli obletěla smutná zpráva. V 70 letech zemřel Alec John Such, první baskytarista a zakládající člen skupiny Bon Jovi. O smrti přítele a bývalého kolegy informoval na sociálních sítích frontman skupiny Jon Bon Jovi. „Cestu k sobě jsme si našli díky němu,“ zavzpomínal zdrcený umělec. Příčina smrti nebyla zveřejněna.

Královna všechny překvapila. Potají natočila roztomilé video a ukázala, co má v kabelce

4. června 2022 23:54

Třetí den oslav platinového jubilea královny Alžběty II. se musel obejít bez její přítomnosti. Přesto si panovnice pro Brity i vlastní rodinu připravila překvapení. V naprosté tajnosti před několika měsíci natočila vtipnou skeč, kde jí společnost dělá animovaný medvídek Paddington. Na čajovém dýchánku navíc poprvé odhalila, co nosí ve své ikonické kabelce. Na závěr za rytmu legendární skladby „We Will Rock You“ skupiny Queen odstartovala velkolepý koncert na vlastní počest.

Hradec Králové se chystá na největší hudební festival. Rock for People hlásí vyprodáno

21. května 2022 15:39

Rock for People se letos s téměř stoprocentní jistotou stane největším českým hudebním festivalem. Měsíc před startem hlásí pořadatelé, že je vyprodáno. Po vynucené covidové pauze, kdy se musela organizace kompletně přerušit, se návštěvníci mohou těšit na už tehdy slíbené headlinery. Taháky budou američtí Green Day nebo Fall Out Boy.

Členové Lucie se sešli ve studiu: Lidstvo je nepoučitelné. Válka na Ukrajině není jediná

20. dubna 2022 16:24

Kapela Lucie spolu hraje více než 30 let a o fanoušky nemá nouzi. Pro ty na léto nachystala šňůru koncertů a také novou knihu. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS tři ze čtyř členů Lucie – David Koller, Robert Kodym a Michal Dvořák – prozradili, jaký mají recept na to, že spolu stále vycházejí. A okomentovali i aktuální situaci na Ukrajině.