reklama
CNN Prima News Kateřina Konečná

Kateřina Konečná

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Konečná“

Sympatie mezi komunisty a Piráty? Konečná se zastala Michailidu, má ji za odvážnou

7. ledna 2022 19:23

Že se Jana Michailidu (Piráti) rozhodla stát za svým světonázorem, považuji za odvážné, napsala na Facebook šéfka KSČM Kateřina Konečná. Reagovala tak na prohlášení kandidátky na předsedkyni Pirátů, že je přesvědčením komunistka. Michailidu to napsala na stranické on-line fórum. V sobotu se utká o vedení Pirátů s dosavadním šéfem strany Ivanem Bartošem.

Tolik komunistů není snad ani v KSČM. Lidé si utahují z Pirátů kvůli výrokům Michailidu

5. ledna 2022 22:28

Lidé na sociálních sítích vášnivě rozebírají výroky kandidátky na předsedkyni Pirátů Jany Michailidu. Ta v září mimo jiné otevřeně přiznala, že je přesvědčenou komunistkou, a své kolegy vybízela ke čtení marxistických děl. Její ideologické názory glosoval i europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek. Navzájem se do sebe pustili i členové Pirátské strany.

Bývalý manažer Dejdara a Vondráčkové pomáhá komunistům. Usmaž se v pekle, píší mu

25. listopadu 2021 07:58

Exkluzivně zastupoval například Martina Dejdara, Lucii Vondráčkovou, Danu Batulkovou, Kristýnu Leichtovou nebo Natálii Kocábovou. Před letošními parlamentními volbami se velmi aktivně začal angažovat v politice a stal se hlavním poradcem volební kampaně KSČM. Komunisté se ale ani tak poprvé po listopadu 1989 do Sněmovny nedostali. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS Roun popsal, co ho ke spolupráci s komunisty vedlo nebo jaké byly reakce umělců.

Nová šéfka KSČM Konečná volá po spolupráci komunistů s ČSSD. Maláčová není proti

29. října 2021 21:17

Spolupráce mezi komunisty a sociálními demokraty? Do budoucna určitě jistá možnost. V pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS se na tom shodly nová předsedkyně KSČM Kateřina Konečná a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), která kandiduje na šéfku své strany. Obě ženy odmítají, že by se jejich partaje měly sloučit, ale vlídnější názor mají na volební spolupráci například už pro komunální volby, které se uskuteční v příštím roce.

Slíbili, že lockdown nebude. Teď jím chtějí trestat seniory, kritizuje Maláčová své nástupce

29. října 2021 20:20

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) kritizuje zatím neexistující vládu Petra Fialy (ODS). Vadí jí slova kandidáta na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09), který připustil, že by mohl přijít lockdown pro lidi starší 60 let, kteří dosud nejsou naočkovaní. Maláčová koalici Spolu kritizuje proto, že ve volební kampani slibovala, že žádný další lockdown nebude.

Europoslankyně Konečná chce vést KSČM. Volá po návratu k radikálně levicové politice

9. října 2021 21:36

Poslankyně Evropského parlamentu Kateřina Konečná se chce během mimořádného sjezdu KSČM ucházet o post předsedkyně strany. Oznámila to novinářům s tím, že bude potřeba se vrátit k radikální levicové politice, aby se „tuneláři a nadnárodní korporace nadále báli“. Prioritou pro ni budou obecní volby, řekla redakci CNN Prima NEWS.

reklama