reklama

Kdo se podle komentátorů stane letošním mistrem ČR na Samsung MČR v Hearthstone?

Jarla, Jarla, Jarla a zase Jarla. Tipy komentátorů Samsung MČR v mobilních hrách na letošního vítěze jsou jednoznačné. Jakým dalším hráčům věří? Naději na úspěch mají také Faeli, Matty nebo BlizzconJan.

reklama

Jak vidí Samsung MČR v mobilních hrách pořadatelé z PLAYzone, to jsme poodhalili už při představování účastníků a v rámci previews. Jaký je ale názor komentátorů turnaje, které při MČR uvidíte snad ještě častěji než samotné hráče? Vše lze jednoduše shrnout jako naprostou dominanci Jarly. Dočkali jsme se ale i zajímavých postřehů a neotřelých názorů.

Pandapple

 1. Jarla
 2. BlizzconJan
 3. M1lan
 4. Matty
 5. Pardub
 6. Martim
 7. Faeli
 8. Jobsad

Dát na první místo Jarlu je naprostá samozřejmost a těžko bych obhájil jeho přesunutí kamkoliv jinam v mé osmičce. Ale hrajeme HS, kde se může stát cokoliv, a jediná chybička nebo nevýhoda v lineupu můžou klidně znamenat vypadnutí největšího favorita hned ve skupině. Další čtveřice jsou moji spoluhráči z Eclotu a jejich pořadí určitě není náhodou. BlizzconJan je sice ještě mladý a občas mu selže psychika, ale výkony na MT z něj dělají nejlepšího z Čechů v tomto roce. M1lan odehrál tento rok tisíce hodin a myslím, že má natrénováno ze všech hráčů v CZ nejvíce,“ tvrdí Pandapple.

Matty a Dub jsou podle komentátora stálice na herní scéně.Duba však trochu limituje nemožnost okopírování Entropiq Lineupu. Martim je asi nejchytřejší člověk, kterého jsem měl možnost poznat, a kdyby hrál HS aktivně, dosadil bych ho klidně na druhé místo. Jeho smůla při finishování mu ale bere i potřebné nadšení pro trénink a větší přípravu. Nenapsat Faeliho by byl hřích, ale v žebříčku zabírá až sedmé místo jen kvůli tomu, že patří mezi totální špičku. I takhle se pozná, že je český HS nabitý skvělými hráči a mistrem se vlastně může stát kdokoliv z nich. Jobsada mohou klidně nahradit En1gmouRybkou nebo Pepem. Všichni jsou skvělí hráči a je radost se na ně koukat,“ předpovídá Pandapple.

Zukys

 1. Jarla
 2. Faeli
 3. Pardub
 4. BlizzconJan
 5. Matty
 6. Jobsad
 7. En1gma
 8. M1lan

Prvních pár jmen je pro mě jistotou, nicméně ve zbytku se jedná o dost vyrovnanou skupinu. Jarla a Faeli jsou zkrátka dvě jistoty a mají rok co rok stabilní výsledky. Zbývajících šest hráčů za nimi ale rozhodně nezaostává. Parduba a BlizzconJana jsem dal tak vysoko nejen za jejich výsledky, ale i proto, že jsem měl možnost je oba poznat lépe. Vím, že mají potenciál,“ říká Zukys.

Podle něj je ale favoritů více: „Konkrétně Parduba znám líp než většinu ostatních hráčů, a proto věřím, že by dokázal dosáhnout ještě větších výsledků, kdyby občas nemusel přežívat se slabší kolekcí. Brzdí ho také hraní z míst, jako je práce nebo autobus. No a potenciál BlizzconJana netřeba vysvětlovat, je to mladý talentovaný hráč a s tím, co doteď předvedl, jistě dotáhne ještě výšších příček. Matty se ale této dvojice drží, obzvlášť tento rok má extrémní výsledky na všech turnajích a určitě je silným kandidátem na výhru. Závěr mé TOP8, tedy JobsadEn1gma i M1lan, jsou hráči, které jsem neměl to štěstí tolik vidět v akci, nicméně z toho mála, co vím, určitě zapadají do TOP 8 největších postrachů MČR.

Kany

 1. Jarla
 2. Matty
 3. Jobsad
 4. Faeli
 5. Pardub
 6. RybkaPipka
 7. M1lan
 8. BlizzconJan

Kany se při finálním výběru TOP 8 prý držel zkušeností, úspěchů nebo aktuální formy. „Dle mého názoru i schopností jednotlivých hráčů připravit se na větší event typu MČR je favoritem Jarla. Všechny předpoklady k úspěchu splňuje na jedničku a proto ho volím jako No.1. Následuje čtveřice, která se velmi pravděpodobně umístí také na těch nejvyšších příčkách. Matty má podle mě nejlepší formu, Jobsad se umí perfektně připravit se svým týmem Entropiq a podobně tomu je u Faeliho. U něj mi ale letos intuice říká, že na vítězství nejspíše nedosáhne.“

V predikcích ale Kany pokračuje:Pardub je svým herním skillem spolu s Jarlou na vrcholu československé scény. Letos mu ale bude chybět potřebné štěstíčko a nakonec to možná nebude stačit ani na bednu. Rybka sice zvolil neortodoxního Quest Warlocka, ale i tak věřím, že společně s podporou velké části chatu dokáže doplout až na ostrov trosek s pěkným 6. místem v zádech. M1lan a BlizzconJan uzavírají mou TOP 8 z důvodu pěkných úspěchů z minulých let.

Findan

 1. Jarla
 2. Faeli
 3. Matty
 4. Pardub
 5. RybkaPipka
 6. Jobsad
 7. En1gma
 8. BlizzconJan

Ani Findan o vítězi nepochybuje: „Myslím, že první místo nemusím vůbec komentovat. Jarla je dlouhodobě nejkonzistentnějším a nejúspěšnějším hráčem v České republice. Podle mě jediným, kdo mu může konkurovat, je Faeli. Proto jsem ho umístil na druhou příčku. Třetí není na mém listu nikdo jiný než Matty, další full-time hráč HS. Společně právě s Faelim a Jarlou je dlouhodobě úspěšný na lokální i zahraniční scéně. Čtvrté místo obsadil miláček fanoušků české Hearthstone scény Pardub, jehož HS kariéra je také plná vítězství, z nichž si největší úspěch odnesl z DH Leipzig.“

Také v dalším pořadí má Findan jasno. „Následuje Rybka, který se poté, co většinu roku komentoval, rozhodl, že všem ukáže své kvality, zkušenosti a konzistenci. Další dvě příčky patří zbylým hráčům z týmu Entropiq – Jobsadovi En1gmovi. Oba tito HSkaři mají za sebou už relativně dost turnajů a úspěchů a působí na mě jako velmi kvalitní, konzistentní a pilní hráči. Mojí TOP 8 uzavře fan favorite BlizzconJan, který podle mě kvalitativně patří možná i do TOP 3, ale kvůli jeho zbrklosti ho dávám až na osmou pozici. Nakonec ještě dodám honorable mentions – M1lan a martim,“ dodává komentátor.

Kdo z komentátorů byl nejblíže pravdě, to se ukáže již o víkendu 14. a 15. listopadu. Průběh Samsung MČR v mobilních hrách budete moci sledovat jak na streamu PLAYzone.cz, tak na HbbTV kanálu Prima COOL. Komentářem tam navíc vše doprovodí čtveřice Pandapple, Zukys, Kany, Findan.

Tagy:
playzone esport mistrovství Samsung MČR v mobilních hrách brawl stars

Hlavní zprávy

Fico: Vládní koalice zneužívá trestní právo k politickým cílům, jede v tom i Čaputová
360°

Fico: Vládní koalice zneužívá trestní právo k politickým cílům, jede v tom i Čaputová

Slovenská vládní koalice zneužívá trestní právo k dosažení politických cílů. Je toho součástí i prezidentka Zuzana Čaputová. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl slovenský expremiér a šéf SMER-SD Robert Fico. Ten minulý týden oznámil, že se chystá obrátit na Evropskou komisi se stížností na situaci na Slovensku. Podle něj hrozí, že se země promění v diktaturu.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Cyklisti jsou pro řidiče lovnou zvěří. Odstup 1,5 metru místy není možný, říká expert

V některých případech nebude možné dodržet 1,5metrovou vzdálenost při předjíždění cyklistů, jak požaduje kontroverzní novela zákona. Na silnicích chybí ohleduplnost, jinak by nebylo třeba psaných pravidel, řekl dopravní expert Martin Kořán. Zatímco se cyklisté mnohdy nevěnují řízení a ani nemusí absolvovat zkoušky, aby mohli na komunikace, řidiči motorových vozidel naopak vnímají lidi na kolech jako „lovnou zvěř“, dodal ve Zprávách+ na CNN Prima NEWS.

Historik: Svatováclavským řádem nacisté vyznamenali 2500 Čechů. Za vzorný postoj k Říši

Na svátku svatého Václava pořád leží temný stín z éry nacistické okupace. Režim Třetí říše totiž národního světce šikovně zneužíval při snaze o kolaboraci českých elit, což se mu dařilo například zavedením svatováclavského vyznamenání. „Nevíme o nikom z nominovaných Čechů, kdo by vyznamenání odmítl. Pravděpodobnost umístění do koncentračního tábora by v takovém případě byla vysoká,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přední český historik pro období protektorátu Jan B. Uhlíř. Ten nově spočítal, že řád převzalo asi 2500 Čechů.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Babiš: Piráti mají tři sociopaty. Je jako uřvané dítě na pískovišti, vzkazuje mu Bartoš

Předvolební vzájemné útoky mezi Piráty a vládním hnutím ANO pokračují. Jako poslední si do strany vedené Ivanem Bartošem rýpl premiér Andrej Babiš (ANO). Terčem se stal kandidát koalice Pirátů a STAN na ministra zdravotnictví, právník Ondřej Dostál. Předseda vlády ho stejně jako další Piráty označil za sociopata. Bartoš své členy hájí a Babišovi vzkazuje, že se chová jako dítě na pískovišti.

I přes Zemanovu kritiku. Vystrčil v Senátu vyznamenal šéfa BIS Koudelku

Pověřený ředitel Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka, architektka Eva Jiřičná a dramatik, skladatel, textař a režisér Jiří Suchý patří mezi 15 osobností, které v úterý v Senátu získaly stříbrnou medaili předsedy horní komory. Ocenění, které bylo udělováno už podesáté, jim předal předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS).

reklama