reklama
CNN Prima News Samsung

Samsung

Výpis příspěvků ke štítku „Samsung“

Samsung vsází na ohebné mobily. Ukázal nové modely z řady Galaxy Z i chytré hodinky

Téma: Komerční sdělení
15. srpna 2021 20:15

Společnost Samsung Electronics představila třetí generaci skládacích telefonů v čele s modely Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G. Mají větší výdrž a nabízejí šikovnější využití skládací funkce. Poslouží tak ještě lépe při práci, multimediální zábavě i hraní. K telefonům přibyla i nová sluchátka Galaxy Buds2 a dva modely chytrých hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic se zbrusu novým operačním systémem a funkcemi.

Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách zná dalšího finalistu. Tým SaWeKoMa překvapil

2. července 2021 19:37

Nejpodstatnější turnajový víkend pro domácí Brawl Stars scénu je za námi. Favorizovaný tým Sampi musel kvůli nemoci několika hráčů účast na Samsung Midseason turnaji zrušit, čímž protivníkům poskytl šanci si vybojovat přímou pozvánku na listopadovém Samsung Mistrovství ČR. Komu se povedlo tuto šanci proměnit a kdo naopak zaváhal?

Chytrá domácnost: Poslouží nám, anebo se můžeme stát obětí technologií?

Téma: Komerční sdělení
2. února 2021 14:30

Jak se změnilo nákupní chování vlivem pandemie? Ovlivní ho aktuální krize? Může chytrá domácnost pomáhat, anebo se můžeme stát obětí techniky? Na to jsme se ptali jednoho z nejpovolanějších a to ředitele divize spotřební elektroniky, Samsung Electronics Czech and Slovak, pana Michala Forejta.

reklama