CNN Prima News Samsung

Samsung

Výpis příspěvků ke štítku „Samsung“

Skládací telefon Samsung Galaxy Z Flip4 nebo Z Fold4 s bonusem až 5000 Kč, když prodáte svůj starý mobil

26. prosince 2022 13:26

Uvažujete o koupi skládacího telefonu s ohebným displejem Galaxy Z Fold4 5G nebo Galaxy Z Flip4 5G, ale jsou nad vaše možnosti? Samsung nabízí až do 31. prosince nebo do vyprodání zásob možnost odprodeje vašeho stávajícího telefonu, k němuž můžete získat na nákup nového smartphonu ještě bonus až 5000 Kč.

Skládací superstar mezi mobily

12. listopadu 2022 12:15

Vypadá skvěle, vejde se kamkoli a je přímo nabušený zajímavými funkcemi. Čtvrtá generace skládacího telefonu s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Flip4 představuje to nejlepší ve své kategorii, a navíc je vůbec prvním skládacím telefonem na světě, který je zcela voděodolný.

Kvalita jak z kinosálu. Jak pracují nové televizory od Samsungu s technologií OLED?

24. září 2022 11:09

Ne každý televizor se může chlubit precizním vyobrazením barev, vyváženým kontrastem či dostatečným jasem. Technologie OLED je tu s námi již nějaký ten pátek, v kombinaci s některými inovacemi ale nabírají druhý dech. Zářným příkladem jsou například nové televizory z řady Samsung OLED Powered by Quantum Dot, které využívají panelů s kvantovými body. Jak tato technologie funguje a v čem jsou její přednosti?

Revoluční skládací telefony s ohebným displejem. Samsung odhalil prémiové novinky, co umí?

13. srpna 2022 10:05

Další generace špičkových skládacích telefonů s ohebným displejem, prémiové chytré hodinky i sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku. Korejská technologická společnost Samsung se na své akci Galaxy Unpacked pochlubila několika novinkami, které potěší nadšence do moderních technologií. Hlavní pozornost si pro sebe urvaly ohebné mobily Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4, pozadu ovšem nezůstala ani nová série hodinek pro sportovce.

Na Ukrajině se bojuje i o klíčovou komoditu. Proč mají automobilky i Apple obavy o neon?

20. března 2022 06:13

Ukrajina byla před vpádem ruských vojsk největším světovým producentem neonu. Tento vzácný plyn patři ke klíčovým surovinám při výrobě čipů. Ukrajina dodávala na trhy asi polovinu celosvětové spotřeby neonu, a tak nyní hrozí prodloužení nedostatku čipů ve všech odvětvích, kde je tato nenahraditelná součástka zapotřebí. Tedy v elektrotechnickém, ale i automobilovém průmyslu.

Televizor a k němu telefon jako bonus. Samsung spustil předobjednávky nových Neo QLED

17. března 2022 16:31

Špičkový prémiový ohebný telefon Samsung Galaxy Z Flip3 5G nebo chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm za pouhou korunu získají všichni zájemci, kteří si do 3. dubna 2022 předobjednají některý z letošních modelů televizorů Samsung Neo QLED. Mimořádný bonus se v případě telefonu Galaxy Z Flip3 5G vztahuje k jakémukoli televizoru Neo QLED 2022 o rozlišení 8K, u chytrých hodinek Galaxy Watch4 Classic 46mm pak ve všem letošním Neo QLED televizorům o rozlišení 4K a úhlopříčce 55 palců a vyšší.

Tajná složka, kterou nenajde ani největší stalker, a dalších 22 porušených pravidel o mobilech

22. února 2022 07:30

Zeptáme se jednoduše. Kde máte dneska všechno o svém životě? V mobilu. Ať se vám odpověď líbí, nebo nelíbí, je to prostě tak – fotky, důležité dokumenty, maily, bankovní aplikace, pracovní záležitosti nebo, co my víme, důležité konverzace. Protože nikdo z nás není anděl, tu a tam se najde obsah, který by nikdo jiný neměl vidět. Myslíme tím fakt nikdo, protože v opačném případě by z toho mohla být nehezká nepříjemnost. A i když zrovna o pikantérie nejde, některé věci mají být… no prostě soukromé. Ovšem, existuje vůbec v dnešním propojeném světě možnost, jak něco utajit či spíš uchránit? Existuje! Rozhodně v telefonech Samsung.

Pleskot z PLAYzone: Esport v ČR roste. Letos do něj investujeme přes sto milionů korun

5. února 2022 11:27

Česká esportová scéna se těší čím dál větší pozornosti. V letošním ročníku tuzemského herního šampionátu se bude hrát o rekordní částku, na pražském Chodově navíc vznikne velká esportová aréna, která nabídne zázemí pro profesionální i amatérské týmy, prostory nabídnou také aktivity pro širokou veřejnost. Více o obou projektech promluvil Lukáš Pleskot, výkonný ředitel esportové agentury PLAYzone.

Vést tým profi hráčů je jako řídit malou firmu, říká manažer esportových šampionů

30. prosince 2021 13:27

Letošní Mistrovství ČR v počítačových i mobilních hrách má tuzemská esportová scéna za sebou. Po sérii napínavých zápasů vyšlo z turnaje několik novopečených šampionů, mezi něž se řadí i hráči z celku Inside Games. O úspěchu mladých esportovců i budoucnosti profesionálního hraní na mobilech se rozpovídal majitel týmu Vojtěch Klapuch.

Dobojováno. Kdo je posledním šampionem v letošním Mistrovství ČR v počítačových hrách?

13. prosince 2021 17:01

Posledními herními šampiony letošního ročníku Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách se stali střelci týmu VIKÜRVI. S přehledem zvládli roli favoritů a z turnaje si odnesli zlaté medaile i největší část z finanční dotace 80 tisíc korun. Hráč Vojtěch Ptáček – známý spíše pod přezdívkou Double – navíc získal třetí titul v řadě, pokaždé ale v jiném dresu. Stříbro si nakonec vybojoval celek Cryptova, bronz putuje k Dark Tigers.