reklama

klec

Výpis příspěvků ke štítku „klec“

Boxer Fury dál vládne těžké váze. Wildera knockoutoval brutálním hákem

10. října 2021 08:39

Britský boxer Tyson Fury obhájil titul profesionálního mistra světa těžké váhy. V Las Vegas porazil Deontaye Wildera díky k. o. v 11. kole a i ve třetím vzájemném duelu s americkým rivalem zůstal neporažen. V prosinci 1998 jejich souboj neměl vítěze a Wilder tehdy mistrovský pás uhájil, vloni v únoru už Fury Američana jasně předčil a stal se šampionem.

Galavečer MMA: Pudilová si v kleci připsala desátou výhru, titul získal Buchinger

31. ledna 2021 06:03

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová porazila na galavečeru Oktagon 21 v Brně Martu Waliczekovou z Polska 2:1 na body a připsala si jubilejní desátou výhru mezi profesionály. V hlavním titulovém zápase dokázal Slovák Ivan Buchinger porazit v lehké váhové kategorii do 70 kg už v prvním kole krajana Ronalda Paradeisera. Brazilec Leandro Silva poté vyšel vítězně z duelu s Alexem Lohorém z Francie.

Vémola k bitce ve Sněmovně: Ať si to vyřeší v kleci a nedělají ostudu před světem

22. ledna 2021 17:46

Čtvrteční bitku poslanců ve Sněmovně už viděl snad každý. Podíval se na ni i MMA zápasník Karlos Vémola. Podle jeho úsudku politici ve rvačce stěží užili nějakou bojovou techniku. Poslance navíc pozval na trénink, aby si příště svoje problémy vyřídili v kleci a nedělali s nimi ostudu před celým světem. Zápasníka rovněž zarazil přístup ochranky.

Rodina z Filipín měla dceru pět let věznit v kleci. Dívka trpěla halucinacemi

17. ledna 2021 22:26

Devětadvacetiletá žena žila se svou rodinou na Filipínách a toužila stát se profesionální modelkou. V roce 2014 jí ale lékaři diagnostikovali psychotickou depresi. Protože se její stav zhoršoval, postavila jí rodina v domě klec a držela ji tam po dobu pěti let, jak uvedl pro média rodinný přítel. Prý to její příbuzní dělali proto, aby si nemocná neublížila. O případu informoval britský web The Sun.

reklama