klec

Výpis příspěvků ke štítku „klec“

Evropská komise zradila důvěru občanů: Ignoruje závazek zrušení klecových chovů

Téměř čtvrtina masa v EU se vyhodí před konzumací. Zvířata tak umírají naprosto zbytečně, navíc po životě v nehumánních podmínkách, jako jsou například klecové velkochovy. Přitom právě konec klecí má u veřejnosti obrovskou podporu. Téměř 1,4 milionu obyvatel podepsalo evropskou občanskou iniciativu za ukončení klecových velkochovů; 89 % obyvatel EU (84 % v ČR) podporuje konec klecí.

Végh ostře o Vémolovi: Není to Muhammad Ali, couvl v kvalitě a častěji ukazuje chyby

Podepsáno, termín potvrzen. Attila Végh se s Karlosem Vémolou střetne v dlouho očekávané odvetě 8. června 2024 na pražském fotbalovém stadionu Eden. A právě definitivní stvrzení tohoto velkého souboje jako by v slovenském bojovníkovi zažehlo úplně novou energii. Bojovnou. „Karlos ukázal své slabé stránky dost otevřeně, na čemž dokáže čipernější a rozumnější bojovník velmi pěkně zapracovat,“ říká Végh rázně v rozhovoru pro Fight Cast One. Dokonce předpovídá, že by český Terminátor mohl prohrát už na konci roku v souboji se Samuelem Krištofičem na turnaji Oktagon 51.

Polský obr KSW se opět valí do Česka. Nabídne zápasy Brichty, Martínka nebo Macka

Proslulá polská MMA organizace KSW se v tomto roce již podruhé představí v Česku. V hokejové aréně v Třinci uspořádá velký turnaj s číslem 87. A fanoušci se mají na co těšit, do klece totiž nastoupí jejich oblíbení bojovníci, jako je Leo Brichta, Michal Martínek nebo Filip Macek. „Jsem opravdu nadšený, že se opět brzy vrátíme do České republiky,“ hlásí promotér Martin Lewandowski.

Kinclova manželka v kleci? Za 10 milionů do toho jdu, hodila rukavici promotérům

Ačkoliv pozornost fanoušků bojových sportů směřuje hlavně na jejího manžela, je možné, že se své slávy v kleci dočká i Pavla Kinclová. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradila částku, za níž by se se soupeřkou poprala na 5×5 minut. Žena aktuálního šampiona střední váhy MMA organizace Oktagon mimo jiné prozradila, jak se Kincl před a po zápasech chová, i to, jak dnes ona sama boje v kleci vnímá.

Třikrát a dost, potvrdil Vémola konec kariéry. Jedna výzva by ho ale z důchodu do klece vrátila

Štvanice je pro mě určitě naposledy, jsem si tím skutečně jistý. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, a potvrdil tak i konec celé kariéry. Navzdory těmto slovům prozradil výzvu, který by ho z důchodu do klece opět vrátila. Je si jistý, že v sobotním zápase zvítězí. „Jak mohu prohrát na eventu, kde mám celou rodinu a fanoušky. To je legální doping,“ prohlásil bijec.

Z chovatelů si dělají dobrý den. Uprchlý makak na Děčínsku se před štábem procházel na střeše

Opice z děčínské zoologické zahrady jsou na útěku už čtvrtým dnem. Ačkoliv se většinu z nich již podařilo odchytit, na svobodě se stále pohybují dva samci. Makakové si navíc s ošetřovateli pohrávají, mnohdy se vrací zpět k zoo, aby následně zase utekli. Jednoho z uprchlíků se podařilo natočit i štábu CNN Prima NEWS, když si hověl na střeše rodinného domu. Na útěku se opice ocitly kvůli 42letému muži, který v pondělí poničil elektrický ohradník.