reklama
CNN Prima News kolaps

kolaps

Výpis příspěvků ke štítku „kolaps“

Záhadná smrt šampiona. Hřebec zkolaboval na tréninku, komise řeší dopingový nález

7. prosince 2021 09:19

Tříletý hřebec Medina Spirit zkolaboval a uhynul po pondělním tréninku na dostihovém závodišti v americké Santa Anitě. Přesnou příčinu smrti vítěze letošního Kentucky Derby určí až pitva. Svěřenec trenéra Boba Bafferta měl ovšem po květnovém triumfu v prvním dostihu americké Trojkoruny pozitivní dopingový test a vyšetřování případu stále nebylo uzavřeno.

Muž si stěžoval na vedlejší účinky vakcíny, snoubence zemřel před očima. Věc šetří úřady

7. prosince 2021 07:10

Novozélanďanka Ashleigh Wilsonová přišla v polovině listopadu o svého snoubence. 26letý Rory James Nairn zemřel jen několik dní poté, co dostal první dávku vakcíny Pfizer. Příčina úmrtí prozatím nebyla potvrzena, žena ale říká, že po očkování se u jejího partnera začaly objevovat zvláštní příznaky, které nikdy předtím neměl.

Strach o hvězdu Harryho Pottera. Čaroděj ze Zmijozelu zkolaboval přímo na golfovém hřišti

23. září 2021 23:17

Fanoušci kouzelnické série Harry Potter zažili pořádný šok. Herec Tom Felton, který ztvárnil jednu z hlavních postav, filmového záporáka Draca Malfoye, zkolaboval přímo na golfovém hřišti ve Wisconsinu, když se chystal na prestižní turnaj celebrit, který předchází hlavní soutěži mužů Ryder Cup. Příčiny jeho kolapsu nejsou prozatím známy.

reklama