CNN Prima News kolaps

kolaps

Výpis příspěvků ke štítku „kolaps“

Populární kryptoměnová burza FTX kolabuje. Bitcoin padá, investoři se bojí paniky

10. listopadu 2022 17:15

Letos již dost ochromený kryptoměnový trh se znovu otřásá v základech, kdysi populární burza FTX se totiž řítí směrem k bankrotu. Společnost pozastavila výběry a údajně dluží klientům osm miliard dolarů (196 miliard korun). Kolabující firmu měla převzít konkurenční burza Binance, z převodu ale sešlo. Kryptoměnový trh tak zachvátila panika.

Vedro v Česku nemá slitování. Seniorka zkolabovala na túře, experti varují i před frontami

21. července 2022 08:19

Je známou pravdou, že extrémní teploty nejvíce ohrožují malé děti a seniory. Lidé už jsou ale poučenější a většinou se snaží dodržovat alespoň pitný režim. V ojedinělých případech přesto může mít přehřátí i fatální následky. Že turistika v těchto dnech skutečně není rozumný nápad, potvrzuje případ 86leté seniorky, která si vyšla s kamarádkou na túru a zkolabovala.

REPORTÁŽ: Letecká doprava kolabuje. Na co máte nárok, když uvíznete na letišti?

10. července 2022 08:19

Letecká doprava zažívá možná nejhorší období ve své historii. Zpoždění či dokonce rušení letů se stává kvůli nedostatku personálu a enormnímu zájmu normou současnosti. Můj nepříjemný zážitek je z největšího německého letiště ve Frankfurtu. Ani tomu se totiž kolaps nevyhnul, a tak jsem – stejně jako tisícovky dalších cestujících – musel řešit, kde strávím noc, když jsem se nedostal, kam jsem potřeboval. Co v takové situaci dělat?

Znovu se objevíme na jevišti, věří Margita. Oslaví se Zagorovou 30. výročí svatby doma?

4. června 2022 16:55

Hanu Zagorovou by mohli příští týden pustit z nemocnice. Redakci ShowTime to exkluzivně sdělil její manžel Štefan Margita, který jí je velkou oporou. Po sobotním kolapsu a následné hospitalizaci zpěvačky zrušil všechny své pracovní závazky. Dvakrát denně ji navštěvuje v Ústavu hematologie a krevní transfuze na Karlově náměstí.