kolo

Výpis příspěvků ke štítku „kolo“

Российский солдат пережил поездку на „танке-призраке“, украинский беспилотник его добил

20. října 2022 16:17

Во время российского вторжения на Украину происходят любопытные инциденты. Странное событие зафиксировал один из украинских беспилотников. Он заснял российский танк, экипаж которого, вероятно, был убит или ранен украинским огнем. Тело одного из русских солдат, вероятно, продолжало удерживать газ и рычаг левого поворота. Таким образом, танк ездил по кругу, пока не отпечатал в ландшафте гусеницами огромный круг. Люди в социальных сетях сравнили след с узорами на полях, которые приписывают инопланетянам.

Drsné záběry z bojů. Ruský voják přežil jízdu „tanku duchů“, venku ho dorazil ukrajinský dron

19. října 2022 06:17

Během ruské invaze na Ukrajinu dochází až ke kuriózním incidentům. Velmi podivnou událost zdokumentoval jeden z ukrajinských dronů. Natočil ruský tank, jehož posádku pravděpodobně zabila, nebo poranila ukrajinská palba. Tělo některého z ruských vojáků nejspíš ale nadále drželo plyn i páku zatáčení doleva. Obrněnec tak jezdil neustále dokola, až v krajině vyjezdil obrovský kruh. Lidé na sociálních sítích stopu přirovnávali k obrazcům v obilí, které jsou přisuzovány mimozemšťanům.

Soukalová se ztratila v Alpách. Hledali ji celou noc, dobrá zpráva přišla až druhý den

23. září 2022 07:29

Biatlonistka a moderátorka CNN Prima NEWS Gabriela Soukalová zažila v italském Livignu krušné chvíle. Při středeční vyjížďce na kole se dle italských médií ztratila v horách. Podle informací CNN Prima NEWS však nepříjemný zážitek započal utržený útes. Sportovkyni záchranáři našli ve čtvrtek kolem poledne. Nacházela se v nadmořské výšce 2 270 metrů a byla prochladlá, jinak v pořádku, informuje web La Provincia di Sondrio.

Bizarní video z bojů: Ruští okupanti před Ukrajinci v panice ujížděli na kolech

25. srpna 2022 16:52

Ukrajinci na východě země provedli další úspěšný dělostřelecký útok na ruské pozice. Tentokrát překvapili skupinku okupantů, kteří se pohybovali v nespecifikované obci nedaleko od Izjumu. Zatímco jednomu z vojáků dopadla bomba přímo pod nohy, dva Rusové ve spěchu popadli kola, na kterých ujeli pryč. Video, jehož pravost nelze v době válečného konfliktu nezávisle ověřit, koluje po sociálních sítích.

Bolestné loučení s tragicky zesnulými hasiči. Sbohem, Míšo a Juraji, truchlili kolegové

21. července 2022 20:50

V pondělí 18. července slovenští hasiči přišli o dva své kolegy: Juraje a Michala. Dvojici srazil řidič v době, kdy si užívali volna na kolech. Rodiny a blízcí se se záchranáři rozloučí ve stejný den, v pátek 22. července. Proč k tragédii došlo je předmětem vyšetřování, zatím však nebyl nikdo obviněn. Šofér SUV navíc vyhledal psychologickou pomoc.

Domů jsem chodil odřený a bolavý. Život bez kola si ale nedokážu představit, říká Beran

19. května 2022 16:04

Tomáš Beran je talentovaný rider, který už ve svých 22 letech hned dvakrát vyhrál Mistrovství České republiky (MČR) v disciplíně BMX Park. Na posledních závodech se předvedl minulý víkend a ten následující ho čeká další MČR, tentokrát v rampě na pontonu uprostřed Vltavy v rámci akce COOLIFE FEST, kterou pořádá stanice Prima COOL.