CNN Prima News kontejner

kontejner

Výpis příspěvků ke štítku „kontejner“

Hrůzný mord: Stopy vedou do Hollywoodu. Syn slavného agenta zatčen, vyvraždil část rodiny?

K hrůznému nálezu došlo v Los Angeles. Samuela Haskella, syna vlivného hollywoodského agenta, zatkla policie v souvislosti s objevením ženských ostatků v kontejneru nedaleko jeho domu. Kamerové záznamy odhalily moment, kdy Haskell odhazoval těžký pytel na odpadky na parkovišti kalifornského nákupního centra. Mohlo by jít o jeho pohřešovanou ženu, informovala americká média. Další členové rodiny jsou nezvěstní.

Zařval Alláhu akbar a začal střílet. Modelku před kulkami Hamásu zachránila mrtvola přítele

Sedmadvacetiletá modelka Noam Mazal Ben-Davidová musela dvě hodiny hrát mrtvou, aby 7. října přežila teroristický útok palestinské militantní skupiny Hamás na hudebním festivalu Supernova v Izraeli poblíž hranice s Pásmem Gaza. Takové štěstí neměl její přítel David Neman, pod jehož tělem se po celou dobu schovávala. Noam své utrpení popsala ve videu z nemocnice Laniado v Netanje, kde se zotavuje nejen ze dvou zásahů kulkou, ale hlavně z traumatizujících zážitků.

Prosím, hrozně krvácí, umře. Poslední hovor matky trhá srdce, v rodném kibucu našla smrt

Tři týdny po masakru izraelských civilistů teroristy z islamistického hnutí Hamás pokračují práce na identifikaci obětí. Ta je však často téměř nemožná kvůli znetvořenému stavu některých těl. Na jednom z dočasných pohřebišť natáčel i štáb americké CNN a reportérka Sara Sidnerová. Hovořila i s dcerou již identifikovaných obětí: milované matky a otce.

Dětem hrozí výuka v kontejnerech, řekl Bek. Nedostatek míst hlásí nejen školy u Prahy

Školy kolem velkých měst mají problém s kapacitou. Například v Chýni u Prahy se děti musejí učit v kontejnerech. Pokud se nic neudělá, mohla by podle ministra školství Mikuláše Beka (STAN) taková situace nastat i jinde. Ve vysílání CNN Prima NEWS zmínil také problém s integrací ukrajinských dětí. Ta podle něj vázne kvůli jazykové bariéře, neboť neumíme učit češtinu jako cizí jazyk.

Jedna z nejbrutálnějších vražd Česka. Na psychiatrii upálil oběť zaživa, pak oslavně tančil

Případ ze středočeských Kosmonos patří mezi ty nejbrutálnější vraždy, které čeští policisté kdy vyšetřovali. Vrahem i obětí byli pacienti tamní psychiatrické léčebny. Útočníka čekala ještě dlouhá léčba, zatímco zavražděný si v době smrti užíval první chvíle na svobodě. Byl totiž ze zdravotnického zařízení právě propuštěn a těšil se, až utratí peníze, které si během pobytu v léčebně našetřil. Jenže se o svých plánech rád chlubil a vrah po jeho penězích zatoužil. Místo na svobodě skončil zavřený v hořícím kontejneru na odpad. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

V popelnici na Liberecku našli mrtvou fenu. Nevěděl jsem, kam s jejím tělem, hájí se majitel

Překvapivý nález učinil bezdomovec v České Lípě. Při prohledávání kontejneru našel v plastové tašce velkého mrtvého psa. S nálezem se svěřil kolemjdoucímu muži, který okamžitě zavolal městskou policii. Strážníci pomocí čipu v těle zvířete vypátrali majitele. Ten se hájil, že prý nevěděl, co si s mrtvým zvířetem počít. Teď mu hrozí pokuta.