reklama
CNN Prima News královská rodina

královská rodina

Výpis příspěvků ke štítku „královská rodina“

Za útěk Harryho a Meghan může královna. Nová kniha popisuje, co mělo prince naštvat

30. listopadu 2021 16:23

Když královna v roce 2019 natáčela svůj každoroční vánoční projev, málokomu u televizních obrazovek uniklo, že na jejím pracovním stole chyběla fotografie vnuka prince Harryho, jeho manželky Meghan a jejich syna Archieho. V nové knize Bratři a manželky: Soukromý život Williama, Kate, Harryho a Meghan stojí, že fotografii nechala královna ze stolu odstranit schválně. Incident mohl údajně přispět k tomu, že se vévodové zřekli svých královských povinností a přestěhovali se do USA.

Diana podváděla Charlese jako první. Bývalý princeznin bodyguard popsal, čeho byl svědkem

29. listopadu 2021 13:53

Za rozpadem manželství Diany a Charlese, které na začátku devadesátých let šokovalo celý svět, stála údajně princezna. Televizi CNN to v neděli řekl její bývalý bodyguard Allan Peters. V interview tvrdil, že to nebyl Charles, kdo jako první porušil manželský svazek, ale právě Diana, která navázala vztah s jiným tělesným strážcem.

Královská rodina hrozí BBC koncem spolupráce. Chce předem vidět zbytek dokumentu o princích

23. listopadu 2021 17:49

Britská královská rodina zuří. Veřejnoprávní televize BBC jim totiž po opakované žádosti odmítla ukázat nový dokument Princové a média (The Princes and the Press) ještě před jeho uveřejněním. Po odvysílání premiérového dílu pak vládnoucí rodina požaduje možnost předem reagovat na další zveřejněná tvrzení. Jinak hrozí, že přestane s BBC spolupracovat.

Meghan mňoukala před zkoprnělými prodavači. Za svůj výstup schytala ostrou kritiku

19. listopadu 2021 21:09

Uživatelé sociálních sítí si dobírají vévodkyni Meghan Markleovou, která v pátek vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Bývalá herečka se snažila divákům předvést bezstarostnější stránku své povahy, kterou se prý odlišuje od královské rodiny. Podle kritiků se však svým chováním ztrapnila.

Obavy o Alžbětu II. Kvůli zdravotnímu stavu vynechala pro královskou rodinu důležitou akci

14. listopadu 2021 13:49

Britská královna Alžběta II. se ze zdravotních důvodů nezúčastní nedělní tradiční ceremonie k uctění vojáků padlých ve světových válkách. Oznámil to Buckinghamský palác, podle něhož má panovnice problémy se zády. Pětadevadesátiletá Alžběta II. měla přihlížet tradiční pietě u symbolického hrobu neznámého vojína v centru Londýna a je zklamaná, že se tak nestane. Šlo by o první veřejnou akci, jíž by se zúčastnila od své říjnové hospitalizace.

reklama