CNN Prima News královská rodina

královská rodina

Výpis příspěvků ke štítku „královská rodina“

Kate o rakovině mluvit nechtěla. Dotlačily ji k tomu i útoky hackerů, říká expertka

Princezna Kate byla podle expertky na britskou královskou rodinu Ireny Cápové dotlačena k tomu, aby světu oznámila svou diagnózu. Odbornice v pořadu K věci na CNN Prima NEWS vysvětlila, že tak učinila poté, co se zaměstnanci nemocnice údajně snažili dostat ke zdravotnické dokumentaci princezny z Walesu. Zveřejnění videa bylo záměrně načasováno na období, kdy v Británii začaly velikonoční prázdniny.

Princ William se vrátil k veřejným povinnostem. Lidé přáli Kate i Karlu III. brzké uzdravení

Princ William se poprvé od chvíle, kdy jeho žena Kate oznámila, že onemocněla rakovinou, vrátil k povinnostem člena britského panovnického rodu. Před charitativní organizací, v níž pomáhal připravovat jídlo, na něj čekaly davy fanoušků královské rodiny. Podle BBC mu lidé vyjadřovali podporu a přáli brzké uzdravení princezně Kate i králi Karlovi III.

Meghan už Kate nikdy nepotřebuje vidět, říká expert. Místo rodině se věnuje propagaci džemů

Meghan Markleová představila světu první produkt, který prodává pod svou novou značkou American Riviera Orchard, a tím je jahodový džem. Zatímco se vévodkyně ze Sussexu plně věnuje novému byznysu, špatné vztahy s britskou královskou rodinou ji zřejmě moc netrápí. Markleové by dokonce ani nevadilo, kdyby svého švagra, prince Williama, a jeho manželku Kate už nikdy neviděla, řekl zdroj pro magazín OK!

Meghan čeká od Kate bojující s rakovinou omluvu. Harrymu se teď dobře nespí, říká expert

Princ Harry zřejmě v květnu navštíví Velkou Británii. V rodné zemi by se měl zúčastnit oslav k 10. výročí Invictus Games, jejichž je zakladatelem. Královští experti nicméně předpokládají, že kvůli návratu do Spojeného království se mu nespí lehce. „S manželkou by měli něco udělat, aby uznali obrovské potíže, kterými teď rodina prochází,“ uvedl pro web The Mirror expert na královskou rodinu Tom Quinn. Británií otřásla v nedávné době informace o rakovině princezny Kate.