CNN Prima News krása

krása

Výpis příspěvků ke štítku „krása“

Form Factory a Les Mills na DERMACOL LOVE DAY

Nejzamilovanější den v roce a tradiční Prvomájová oslava lásky a krásy DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce se pomalu blíží! Letos se můžete těšit na hudební vystoupení Evy Burešové, skupiny Lunetic, Sebastiana, Sharloty nebo Simona Oppa, vychutnat si inspirativní módní přehlídky, workshopy, dechberoucí taneční vystoupení, Beauty Talks, divadelní představení, dobré jídlo a pití – zkrátka se přijít bavit v doprovodu svých drahých poloviček i těch nejmenších. Letošní součástí programu bude i Fitness centrum Form Factory, které v rámci programu představí Les Mills s ukázkou.

Architektka Zuzana Ambrožová: Krása není zbytečná marnivost, dokáže nás povznést

Z rodné hájovny se vydala sbírat zkušenosti do Prahy, později do Japonska i do USA, kde dodnes přednáší na Kalifornské univerzitě v Berkeley. Jak sama architektka Zuzana Ambrožová říká, bez času stráveného v zahraničí by nebyla taková, jaká je dnes. Je partnerkou ve třech designových studiích a především je spoluautorkou unikátního střešního systému NEBESYS i moderního designového hasicího přístroje Amplla, za který spolu s dalšími partnery jako jediní Češi získali prestižní ocenění iF Design Award. Oba projekty pak loni uspěly v programu Vodafone Nápad roku. O své zkušenosti se letos kromě studentů Zuzana Ambrožová podělí také s účastnicemi projektu Women in Tech, který pořádá technologický gigant Huawei a Výzkumný ústav pro inovace a podnikání.

Hledá se sčítač tučňáků. Může se těšit na krásy Antarktidy, musí ale oželet splachovací záchod

Britská charitativní organizace zaměřená na ochranu kulturního dědictví inzeruje volná místa na Antarktidě. Úspěšní uchazeči se budou muset přizpůsobit téměř neustálému dennímu světlu i mrazivým teplotám a obejít se bez splachovacího záchodu či tekoucí vody. Mezi výhody zaměstnání ale patří dobrodružství, velryby i spousta tučňáků, nádherná krajina a možnost podpořit úsilí o ochranu přírody v jednom z nejodlehlejších koutů planety, napsal list The Guardian.

Vařte po světě a vraťte se, ať gastro jede! Divoká holka v šumavském bistru nabízí mušle i šneky

Divoká holka ze Šumavy, která milovala dobré jídlo a pití tak silně, až jí to dovedlo k vlastnímu podniku, kde si může plnit své sny. Tak o sobě mluví Jitka Sauvage, která provozuje rodinné bistro uprostřed šumavských lesů, u rybníka, s jedinečnou atmosférou a mega poctivou kuchyní. Představte si kemp ze sedmdesátých let s několika chatkami a prostorem na postavení stanu. A to vše zasazené do přírody u rybníka nedaleko hradu Kašperk. Čekáte v nabídce místního kiosku maximálně smažený sýr a klobásu. A v nabídce Divokýho Bistra najdete mezinárodní, asijskou a francouzskou kuchyni. I to je jeden z důvodů, proč se sympatická kuchařka stala jednou z vyvolených v projektu společnosti MAKRO ČR – NADĚJE ČESKÉ GASTRO SCÉNY.