reklama
CNN Prima News krása

krása

Výpis příspěvků ke štítku „krása“

Minimum spánku a 14denní karanténa. Jak miss z Česka bojuje o světový titul v Thajsku

6. března 2021 18:28

Dva týdny sama na hotelovém pokoji v Bangkoku teď tráví Denisa Spergerová. Miss Czech Republic z roku 2019 odletěla bojovat na světovou soutěž krásy v thajském Bangkoku, když nahradila Barboru Aglerovou, která si poranila koleno. Miss Grand International potrvá měsíc, z toho ale dívky stráví polovinu zavřené na hotelovém pokoji v povinné karanténě.

Plastický chirurg Pilka: Penis umíme prodloužit až o pět centimetrů

11. září 2020 11:33

Ještě nedávno by něco takového vypadalo jako praštěné sci-fi, teď už to ale jde: Kdo touží po delším penisu, má šanci. Plastický chirurg Ján Pilka tvrdí, že podobných operací provede na pražské klinice Aesthevita kolem stovky ročně. Zákroku se říká penoplastika a muži prý díky němu odcházejí z ordinace mnohem sebevědomější.

Sexuoložka Laura Janáčková: Muži si vybírají ženy jedině a pouze podle atraktivity

11. května 2020 11:30

Jsou krásné ženy úspěšnější? A záleží u mužů na vzhledu? Na toto téma mluvila moderátorka pořadu CNN Prima NEWS Silný hlas Markéta Fialová s hosty – spisovatelkou, sexuoložkou, docentkou klinické psychologie a zakladatelkou Institutu partnerských vztahů Laurou Janáčkovou a politikem, předsedou Národní rady osob se zdravotním postižením, Václavem Krásou.

reklama