CNN Prima News Krimi zprávy

Krimi zprávy

Výpis příspěvků ke štítku „Krimi zprávy“

Několik řidičů s nepřipoutanými dětmi chytli policisté v Brně. Jen popojíždíme, vymluvili se

Hazard se životy malých dětí, ale i dospělých, kteří seděli před nimi v autě, předvedlo v Brně hned několik řidičů, kteří převáželi děti bez autosedaček nebo nepřipoutané. Podle policejní mluvčí Petry Ledabylové se rodiče nejčastěji vymlouvají na to, že popojíždějí jen na krátkou vzdálenost. Žádná vzdálenost však není tak krátká, aby se nemohla stát nehoda. Odborník pro CNN Prima NEWS popsal, co se děje s nepřipoutaným dítětem při nehodě.

Nevlastní dceru nechali žít v boudě na zahradě. Soud poslal partnery z Klatovska za mříže

U Okresního soudu v Klatovech padl rozsudek ve sledovaném případu týrání mladé dívky. Podle obžaloby se ho měl dopustit její otčím společně s novou partnerkou, kteří nezletilou nechali žít v dřevěné boudě na zahradě. Oba dostali nepodmíněné tresty. Obžalovaná byla odsouzena k trestu odnětí svobody na tři roky, obžalovaný na dva.

Nová svědectví o české sektě: Sexuální napadení v autě místo pomoci popsala i dcera léčitele

Přidělování sexuálních partnerů, léčba usednutím na penis nebo nátlak k sexu s vlastním synem. To jsou praktiky, které redakci CNN Prima NEWS popsaly ženy, jež s vůdcem nového náboženského hnutí Novija Gána Sepata přišly do kontaktu. Další svědectví o muži, který si říká Auroran Dift Lavus, poskytla i jedna z jeho dcer. Tu měl v minulosti sexuálně napadnout.