CNN Prima News Krimi zprávy

Krimi zprávy

Výpis příspěvků ke štítku „Krimi zprávy“

Bizarní záběry z brněnského parku: Umělec s holou zadnicí visící z plotu i něžný zloděj

8. srpna 2022 06:59

Co všechno se člověku může stát, když usne na lavičce? O tom by mohl vyprávět muž, kterého si v brněnském parku vyhlédla osoba podezřelá z pokusu o krádež. Pravděpodobný zloděj si dal pořádně záležet na tom, aby svoji oběť při „šacování“ neprobudil. Nakonec ale neuspěl. Díky kamerám navíc brzy na místo dorazila městská policie.

Nové seriály i zábavné reality show. Podzim na Primě zalije pálavské slunce a hořké pivo

2. srpna 2022 17:15

Tři nové seriály pro hlavní vysílací čas, skvělá zábavná show, svatební reality show, talkshow o vztazích a sexu i volba královny krásy. To je jen část z novinek, které si skupina Prima připravila k uvedení v nadcházející televizní sezóně. Dokonalý mix zábavy a romantiky doplní programové stálice, které diváci Primy milují. Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pomůže veřejnosti zorientovat se v podzimních volbách i ve stále palčivějších ekonomických záležitostech.

Muž se snažil vloupat do auta. Chtěl jsem vysvobodit neviditelnou osobu, tvrdil strážníkům

18. července 2022 06:07

Velmi bizarní situaci musela řešit hlídka městské policie z Mostu. Podezřelý muž, pravděpodobně pod vlivem drog, se pokoušel vloupat do cizího auta. A jak své konání později vysvětlil strážníkům? Ze zamčeného vozidla se prý snažil vysvobodit neviditelného muže. Ten ho o to prý požádal. Podivný incident natočily kamery.